رولزرویس منصوری با چاشنی طلا!

اگر رولزرویس ریث طلا اندود تعریف شما از نهایت لوکس و انحصاری بودن است، پس منصوری ریث Palm Edition 999 خودروی مدنظر شماست!

Mansorys Rolls Royce Wraith Palm Edition 999 02 516x344 - رولزرویس منصوری با چاشنی طلا!

این تیونر آلمانی ادعا می‌کند که می‌خواهد مرزهای خودروهای لوکس را بازتعریف کند و چه خودرویی بهتر از رولزرویس آراسته‌شده با طلای خالص؟!

Mansory 4 516x344 - رولزرویس منصوری با چاشنی طلا!

بله، همه‌ی عناصر طلانشان همان‌طور که منصوری می‌گوید واقعاً هنرمندانه با طلای خالص ۹۹۹ پوشانده شده‌اند و اگر این مورد کافی نباشد، کمپانی می‌تواند همه‌ی بخش‌های متالیک شامل دستگیره‌ی درها، پایه‌ی محافظ‌ها، جلوپنجره و خلاصه هر آنچه بخواهید را طلا اندود بکند!

Mansory 3 516x344 - رولزرویس منصوری با چاشنی طلا!

جزئیات خارجی رولزرویس تنها به عناصر طلایی و رنگ سخاوتمندانه محدود نمی‌شود، بلکه منصوری بادی کیت جدیدی را برای این خودرو در نظر گرفته و حتی چراغ‌های جلو را نیز عوض کرده است.

Mansorys Rolls Royce Wraith Palm Edition 999 516x344 - رولزرویس منصوری با چاشنی طلا!

منصوری در نمای داخلی این خودرو نیز بازنگری انجام داده تا ظاهراً لوکس بودن این خودرو را بهتر کند، کاری که سازنده‌ی اصلی به خاطر آن مشهور است! جایی که منصوری رولزرویس را بهتر می‌کند، جای بسی بحث است!

Mansory 5 516x344 - رولزرویس منصوری با چاشنی طلا!Mansory 8 516x344 - رولزرویس منصوری با چاشنی طلا!Mansory 6 516x344 - رولزرویس منصوری با چاشنی طلا!

پیشرانه‌ی استاندارد ۱۲ سیلندر و ۶.۶ لیتری در زیر کاپوت خفته اما قدرت ۶۳۲ اسب بخاری و گشتاور ۸۰۰ نیوتون متری مدل استاندارد به ترتیب به ۷۴۰ اسب بخار و ۱۰۰۰ نیوتون متر ارتقا یافته‌اند. با چنین پیشرانه‌ای این خودروی مجلل به‌شتاب صفرتا صدی ۴.۴ ثانیه‌ای دست‌یافته و تا ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت تندی می‌گیرد.

Mansory 7 516x344 - رولزرویس منصوری با چاشنی طلا!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.