رنو سیمبل را با تخفیف ویژه و اقساط بدون بهره بخرید

نگین خودرو در شرایط فروش خود، رنو سیمبل، سدان محبوب اروپایی رنو را با شرایط متنوع نقدی و اعتباری و هدایای ویژه عرضه کرده است.

نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران در شرایط فروش جاری خود، رنو سیمبل را به‌عنوان ارزان‌ترین سدان اروپایی بازار با شرایط متنوع فروش نقدی و اعتباری و هدایا و تخفیفات ویژه عرضه کرده است.
بر اساس اعلام نگین خودرو، رنو سیمبل در شرایط فروش نقدی قیمتی معادل ۷۴.۹۹ میلیون تومان دارد که از سوی نگین خودرو تخفیف ۴میلیون تومانی برای خریداران در نظر گرفته شده است. پیش‌پرداخت این خودرو ۵۰.۹ میلیون تومان است و پرداخت نهایی نیز طی ۵ فقره انجام خواهد شد.
در شرایط فروش اعتباری، با پیش‌پرداخت ۲۷.۳ و ۱۷۷ میلیون تومان می‌توانید نسبت به خرید سیمبل اقدام کنید و از وام ۵۰ میلیون تومانی نگین خودرو بهره‌مند شوید. بازپرداخت این اقساط طی ۱۲ تا ۳۰ ماه خواهد بود که بازپرداخت ۱۲ ماهه بدون کارمزد است.
تحویل خودرو در این شرایط فروش به‌صورت فوری خواهد بود و در روش پیش‌پرداخت ۱۷۷ میلیون تومانی به‌صورت ۳۰ روزه است. تمامی خودرو‌ها با مانیتور و نویگیشن به خریداران عرضه خواهند شد.
تمامی خودروهای عرضه شده از سوی نگین خودرو از گارانتی ۵ ساله یا ۱۵۰هزار کیلومتری بهره‌مند هستند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش رنو سیمبل می‌توانید به وبسایت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.