نویسنده:
// جمعه , ۰۶ مرداد ۹۶ ساعت ۰۵:۴۶
معرفی بنتلی کانتیننتال GT کانورتیبل گالین ادیشن مدل ۲۰۱۷ (Bentley Continental GT Convertible Galene Edition)

بنتلی کانتیننتال GT کانورتیبل از نظر ما تیم اروند پلاک یک نسخه از همان جی تی ۲۰۱۷ است که فقط سقف جمع شونده به آن اضافه شده است و البته تغییراتی در رنگ و تریم آن.این خودرو دارای کابینی فوق العاده بی صدا است و دارای یک رنگ سفید و نواری آبی در ناحیه پایین خودرو است که شکل و شمایل خاص به آن داده است.

این خودرو که پسوند گالین ادیشن را با خود به یدک می کشد نشان می دهدکه یک خودرو با کابینی لوکس تر از نسخه های استاندارد خود است و کلمه گالین نیز به از زبان یونانی گرفته شده است که به معنی خدای دریای آرام است.

در نمای خارجی خودرو ما می توانیم رینگ های جدید ۲۱ اینچ را ببینیم که دارای طراحی اسپرت و پره پره است.داخل کابین هم طبق گفته های اول متن دارای صندلی های چرمی  با رنگ بندی متفاوت است ،البته این رنگ بندی در بخش تریم داخلی دیده نمی شود چرا که داشبورد دارای تک رنگ کاراملی است.

اطراف خودرو پر است از کروم کاری های براق و لوکس ،از دستگیره های درب تا نوار های دور پنجره ها  و اگزوز را می توانیم از جمله مواردی بدانیم که شامل آن است.

بنتلی کانتیننتال GT کانورتیبل دارای موتور ۴۰۰۰ سی سی با هشت سیلندر است که می تواند خروجی ۵۰۰ اسب بخار را تولید کند  و قرار است در دنیا فقط ۳۰ مدل از آن تولید شود.

بنتلی کانتیننتال GT کانورتیبل

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •