نویسنده:
// یکشنبه , ۲۸ آبان ۹۶ ساعت ۱۲:۳۶
نیسان مورانوهای جدید ۲۰۱۸ پرآپشن می‌شوند

نیسان مورانوهای جدید که با پسوند ۲۰۱۸ ارائه خواهند شد، فیس‌لیفت ملایمی را تجربه خواهند کرد و به همین دلیل کمی گرانتر خواهند شد.

 این خودرو در سطح پایه که افزایش قیمتی حدود ۷۸۰ دلار را تجربه خواهد کرد، به مجموعه فناوری‌هایی مانند ترمز اضطراری خودکار و سامانه هوشمند برخورد از جلو مجهز می‌شود. رانندگان در این خودرو به کنسول مرکزی احیاء شده، سامانه اطلاعات و سرگرمی نیسان کانکت، صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی و سیستم ناوبری GPS مجهزند و قابلیت سازگاری با نرم‌افزارهای اتو اندروید و کارپلی اپل را نیز دارند.

سطح بالاتر مدل‌های SV مورانو به سیستم هشدار نقاط کور و سامانه هشدار ترافیک در بخش عقب مجهزند. مشتریان می توانند در مدل‌های برتر SV به سامانه کنترل کروز هوشمند نیز دسترسی داشته باشند.

۶zaup05ywhsmnhseipmh.jpg

اما مدل‌های SL مورانو به طور عمده حامل تجهیزات بیشتری هستند. مونروف یا مجموعه نسخه میدنایت در این مجموعه می گنجند. نسخه پلاتینیوم نیز شامل تمامی نسخه‌های نیسان به صورت استاندارد می‌شود.

در حال حاضر تمامی نسخه‌های نیسان مورانوی ۲۰۱۸ با موتورهای ۳٫۵ لیتری V6 به فروش می‌رسند. این موتورها گشتاوری خدود ۳۲۵ نیوتن‌متر و خروجی برابر ۲۶۰ اسب‌بخار دارند. این موتورها با یک سامانه انتقال قدرت اکس ترونیم هماهنگ شده و با سیستم محرک تمام چرخ ارائه می‌شوند.

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •