برنامه های راهبردی منطقه آزاد اروند در حال تدوین است

قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند تدوین برنامه های راهبردی در بخش های مختلف گردشگری ، صنعتی و تجاری را یکی از اولویت ها و دستاوردهای حضور مشاور ارشد رئیس جمهور در این منطقه دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد اروند، عبدالله کعبی گفت: برنامه ریزی های لازم به منظور توسعه حجم فعالیت های عمرانی ، افزایش صادرات و همچنین ایجاد زیرساخت های لازم در حوزه صنعت، تجارت و گردشگری در راستای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در حال تدوین است.
عضو موظف هیات مدیره منطقه آزاد اروند گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای حضور مهندس ترکان مشاور ارشد رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد در منطقه آزاد اروند تسریع در روند تصمیم گیری در خصوص برنامه های این سازمان بود.
کعبی با اشاره به برگزاری نشست های مختلف و همچنین تاکید مدیر عامل سازمان در خصوص برنامه ریزی برای سال ۹۳ و ۹۴ تصریح کرد:  با توجه به توسعه جغرافیایی منطقه آزاد اروند اهداف سازمان گسترده تر شده و برنامه ریزی و اولویت های مختلفی به منظور رشد منطقه در سه فاز کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت تعریف شده است.


وی با اشاره به پتانسیل های منطقه آزاد اروند در حوزه های مختلف افزود: این منطقه دارای مرز مشترک با کشورهای عراق و کویت است و با داشتن ظرفیت هایی از قبیل حمل و نقل جاده ای ، ریلی ، دریایی ، و هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

انتهای خبر / اروند پلاک 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.