نویسنده:
// پنج شنبه , ۲۴ خرداد ۹۷ ساعت ۱۲:۰۲
آغاز مرحله دوم فروش ویژه محصولات ایران خودرو به مناسبت عید سعید فطر ۹۷

مصطفی خان کرمی افزود: در راستای انجام تعهدات گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر عرضه محصولات و تامین نیاز مصرف کنندگان حقیقی بازار، مرحله دوم فروش ویژه عید فطر در قالب روش‌های “پیش فروش و فروش قطعی”، روز یکشنبه ۲۷ خرداد اجرا خواهد شد.

وی افزود: ایران خودرو در راستای مبارزه با دلالان و واسطه های سودجو، به صورت گسترده نسبت به فروش محصولات خود اقدام خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در فروش های آتی ایران خودرو، بیش از ۱۰۰هزار دستگاه خودرو در روش های مختلف عرضه خواهد شد.

خان کرمی با بیان این که ایران خودرو با عرضه مرتب و مداوم محصول به بازار، نیاز مشتریان را تامین خواهد کرد گفت: دلیلی برای نگرانی و عجله برای خرید محصول از بازار آزاد وجود ندارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تمامی قیمت ها مطابق لیست قیمت شرکت ایران خودرو بوده و هیچ یک از نمایندگی ها اجازه دریافت وجه اضافه از مشتریان را ندارند. بر همین اساس مشتریان می توانند در صورت مشاهده چنین مواردی، با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰ تماس گرفته و موضوع را گزارش کنند.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تاکید کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته مشتریان حقیقی دغدغه ای برای خرید خودرو از بازار آزاد نخواهند داشت و می توانند با خیالی آسوده از طریق پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو و یا نمایندگی های مجاز ایران خودرو یکی از روش های فروش پیش بینی شده را انتخاب و نیاز خودرویی خود را تامین کنند.

گفتنی است، دور دوم فروش ویژه عید سعید فطراز ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۷ خرداد آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات شرکت ایران خودرو و یا نمایندگی های مجاز سراسر کشور نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

مقاله های مرتبط

 • مشاهده سایر دسته ها

 • 
  دیدگاه ها | ۱ |

  1. mahdi گفت:

   این هم از شاهکار ایران خودرو ….
   ایشون (معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو) مردم را آنچه شایسته خودشون هست فرض کرده.
   چرا؟
   چون بخش فروش قطعی:
   تنها چند تا محصولی که عموم مردم کمتر طرفش میرند را گذاشتند اون همه فوری نیست و اکثرش برای بعد از مهر یعنی دسته کم تا سه ماه دیگه بازار سیاهش را می خواند ادامه بدند.
   اما محصولات پرفروش:
   اولا: تا قبل از پرداخت ودیعه دوم هیچ سودی به آنها پرداخت نمی کنند یعنی به اسم مشارکت در تولید پول مردم را بدون در نظر گرفتن هیچ سودی می گیرند و باهاش کار می کنند.
   ثالثا: بعد از ودیعه دوم هم فقط ۱۲ درصد سود میدند تا کی به مشتری بدبدخت ماشین بدند.
   ثالثا: این محصولات را دوباره بردند روی پیش فروش به قیمت زمان تحویل. یعنی بازار سیاه و دلالی ایران خودرو همچنان ادامه دارد. تا کی؟ اون هم تا یک سال دیگه. یعنی دست کم تا یک سال دیگه به صورت مستقیم این ماشینا را دست مردم نمیدند و به بازار سیاه نمایندگی هاشون میدند.
   اون وقت این … میگه مردم عجله نکنند و دغدغه نداشته باشند و این طرح در مبارزه با دلالان و واسطه های سودجو است!!!
   دلال و واسطه سودجو بازار خودرو خود ایران خودرو است.
   از قدیم گفتند پول مردم خوردن ندارد. ایران خودرو هم ان شاء الله از گلوش پایین نره.
   موفق و پیروز باشید.