نویسنده:
// یکشنبه , ۱۰ تیر ۹۷ ساعت ۰۱:۵۶
معرفی شورولت ولت ۲۰۱۹

شورولت جزئیات مربوط به ولت ۲۰۱۹ را اعلام کرد. این خودرو دارای سیستم شارژ جدیدی است که زمان شارژ را به نصف کاهش می‌دهد. ولت ۲۰۱۹ همچنین از برخی جنبه‌ها بازنگری شده تا بدین ترتیب تجربه کاربری آن بهبود یابد.


ولت به روز شده با سیستم شارژ جدید ۷٫۲ کیلوواتی عرضه می‌شود که باعث افزایش توانایی‌های تمام الکتریکی این خودرو می‌شود زیرا ولت می‌توانند با استفاده از شارژر ۲۴۰ ولتی در ۲٫۳ ساعت شارژ شود.


این سیستم شارژ جدید به‌صورت استاندارد در نسخه پریمیر عرضه شده اما در مدل LT که به‌صورت استاندارد با سیستم ۳٫۶ کیلوواتی ارائه می‌شود باید با پرداخت مبلغ بیشتر آن را انتخاب کرد.


جسی اورتگا مهندس ارشد محصولات الکتریکی شورولت می‌گوید: “سیستم ۷٫۲ کیلوواتی ولت ۲۰۱۹ که زمان شارژ را به نصف رسانده باعث می‌شود فرصت‌های شارژ این خودرو ارزشمندتر از همیشه باشد. این سیستم به‌طور مؤثری محدوده حرکتی تمام الکتریکی این خودرو را گسترش داده و درعین‌حال باعث می‌شود زمانی که خودرو در تأسیسات عمومی شارژ می‌شود ارزش شارژ آن دو برابر شود.”


ولت ۲۰۱۹ همچنان شعاع حرکتی کل ۶۷۵ کیلومتری در زمان پر بودن باک را دارد و تخمین زده شده که در حالت تمام الکتریکی می‌تواند تا ۸۵ کیلومتر را طی کند.


این خودروی هیبریدی همچون گذشته از پیشرانه ۱٫۵ لیتری ۱۰۱ اسب بخاری به عنوان گسترش دهنده محدوده حرکتی استفاده کرده و خروجی کل آن به ۱۴۹ اسب بخار و گشتاورش نیز به ۳۹۸ نیوتون متر می‌رسد. مجموعه باتری لیتیوم-یونی این خودرو نیز ظرفیت ۱۸٫۴ کیلووات ساعتی دارد.


داشبورد ولت ۲۰۱۹ هم‌اکنون دارای سیستم اطلاعات سرگرمی جدیدی است که دارای صفحه لمسی ۸ اینچی می‌باشد. این سیستم از برنامه صرفه‌جویی انرژی جدیدی سود می‌برد که به رانندگان طرز رانندگی، مسیر و شرایط آب‌وهوا را که می‌توانند روی برد خودرو تأثیر بگذارند نشان می‌دهد.

شورولت ولت همچنین با دوربین دید عقب دیجیتالی جدیدی عرضه می‌شود که جایگزین نمونه آنالوگ قبلی شده است. کروز کنترل تطبیقی، الگوهای دکوراتیو جدید برای صندلی‌ها، شارژ بی‌سیم گوشی هوشمند، دو آپشن رنگ بدنه جدید و… از دیگر ویژگی‌های ولت هستند.


فروش ولت ۲۰۱۹ از پاییز سال جاری آغاز می‌شود و جزئیات مربوط به قیمت آن نیز اندکی پیش از شروع فروش اعلام خواهد شد.

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •