کدام برندها خودرویی وفادارترین مشتریان را دارند؟

آخرین تحلیل‌ها از میزان و خرید فروش خودرو در سال ۲۰۱۷ نشانگر عادت خرید مشتریان به برندهای خاص، مدل یا حتی شکل بدنه خودرو است و ظاهرا اکثر مشتریان در بین این گزینه‌ها برای خرید خودروی بعدی خود گیر می‌کنند.

۳۰.۴ درصد از مشتریان لکسوس ترجیح می‌دهند خودروی دیگری از این برند تجاری را خریداری کرده و محصولات این خودروسازی را به دیگر اتومبیل‌های جهان ترجیح می‌دهند. کمی عقب‌تر از لکسوس طرفداران مرسدس قرار دارند و ۲۸.۳ درصد از دارنندگان یک بنز، مرسدس دومی را به عنوان خودروی بعدی خود در نظر گرفته‌اند. ۲۶.۱ درصد از طرفدارن فورد نیز باعث شدند تا این برند در جایگاه سوم “خودروهایی با مشتریان وفادار” قرار گیرد.

876695 427 - کدام برندها خودرویی وفادارترین مشتریان را دارند؟

در انتهای این جدول شاهد نام فولکس‌واگن هستیم، تنها ۷.۹ درصد از طرفداران این برند برای داشتن یک فولکس‌واگن دیگر ابراز تمایل کرده‌اند. احتمال دارد این مسئله تحت تاثیر رسوایی دیزلی در خودروهای جدید برند آلمانی باشد. کمی قبل از فولکس‌واگن در بخش پائین جدول نام مزدا نیز خودنمایی می‌کند. تنها ۸.۲ درصد از طرفداران مزدا به  تکرار خریدی از این برند هستند و پیش از آنها  ۹/۹ درصد از طرفدان ولوو برای خرید یک ولوو دیگر ابراز تمایل کرده‌اند. از دیگر سو نرخ متوسط مشتریانی که تمایل به ترک برند خودروی فعلی خود دارند به ۱۹.۴ درصد می‌رسد.

876696 805 - کدام برندها خودرویی وفادارترین مشتریان را دارند؟شاید در میان مدل‌های منحصر‌به فرد خودروها، لکسوس RX 350 با اندکی اختلاف با شورلت کوروت در سفارش‌ها تکرار می شوند. همان طور که انتظار می‌رود، کراس‌ها و suv ها  بیشترین شمار تکرار در خریدها را از آن خود کرده‌اند.

876697 272 - کدام برندها خودرویی وفادارترین مشتریان را دارند؟

در میان پیک‌آپ‌‌تراک‌ها این جنرال موتورز است که مشتریان وفاداری دارد. از طرفی مشتریان این خودروها به محصولاتی با رنگ روشن علاقه بیشتری نشان می‌دهند و برای داشتن همین رنگ‌ها در خودروهای بعدی اصرار می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.