نویسنده:
// پنج شنبه , ۲۲ شهریور ۹۷ ساعت ۰۲:۰۴
رنو کجار ۲۰۱۹

رنو کجار ۲۰۱۹ که در زبان اصلی Renault Kadjar  نامیده می شود.این خودرو که در مدل جدید خود ری استالینگ شده است از بدنه ای کاملا بروز شده برخوردار است.یک شاسی بلند خوش استایل که می تواند هر کس را به خودش جذب کند.

رنو کجار دارای موتور ۱۳۰۰ سی سی است که به توربو شارژ مجهز شده .این موتور می تواند خروجی ۱۶۰ اسب بخار را تولید  و توسط گیربکس دوکلاچه‌‌ی اتوماتیک به هر چهار چرخ  منتقل کند.

این خودرو در کشور فرانسه رونمایی شد .رنو کجار از نظر ما اروندپلاک یک خودروی کراس اور است که در سایز جمع جور است.از فیس جلوی خودرو شروع می کنیم جایی کهه رنو کجار ۲۰۱۹ ما از چراغ های جدید جلو استفاده می کند.دارای طراحی سی شکل یا به عبارتی شبیه به حرف C در زبان انگلیسی،در کنار آن هم از ردیف چراغ های ال ای دی برای دی لایت استفاده شده است که به آن چراغ روشنایی در روز یا دی تایم هم می گویند.

در سپر خودرو از مه شکن های ال ای دی مربعی شکل استفاده شده است که خوب این نوع طراحی را بیشتر در خودرو های قیمت بالا و لوکس می بینیم.این هایی که در قبل گفتیم در کنار بخش های متعدد کروم کاری شده و سپر کاملا جدید این خودرو موجب مدرن تر شدن و لوکس به نظر آمدن فیس جلوی این خودرو می شود.

در بخش پشتی رنو کجار ۲۰۱۹ سپر بازطراحی شده و جدید است که از چراغ های عقب جدید ال ای دی،مه شکن های ال ای دی و قطعات کرومی استفاده می کند.در بخش لاستیک رنو کجار از رینگ هایی با سایز های ۱۸ ،۱۹ و ۲۰ اینچ استفاده خواهد کرد که در تایپ های مختلف خودرو می تواند متفاوت باشد.

کابین خودرو کاملا بروز است.طراحی داشبورد و کنسول خودرو همگی از نو و جدید صورت گرفته  و از نمایشگر ۷ اینچ در وسط داشبورد استفاده شده است.نمایشگری که دارای سیستم سرگرمی و قابلیت بهرمند شدن از اتصال اندروید اتو و اپل کارپلی را داراست.

منبع : netcarshow

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •