بهترین شاسی‌ بلند های مدل 2018

امروز اروندپلاک به یک بررسی تخصصی و مقایه شاسی بلند های برتر دنیا به نقل از سایت MOTOR1 می پردازد.بهترین شاسی‌ بلند ها در سال ۲۰۱۸ از نظر ما مطابق زیر هستند.اگر شما نظر دیگری مخالف با ما دارید حتما در ادامه مطلب اشاره کنید.در ادامه ما باید به این مورد اشاره کنیم که در دنیا خودرو های شاسی بلند از محبوبیت زیادی برخوردار هستند از این رو بسیاری از برند های برتر دنیا در لیست فروش خود خیلی از خودرو ها را حذف کردند و بجای آن شاسی ها را جایگزین می کنند.موارد مهم در امتیاز دادن به خودرو های شاسی در لیست زیر شمال مواردی همانند هزینه خرید، طراحی بیرونی،طراحی داخلی، آسایش در داخل کابین و همچنین قدرت و شتاب و توان کشش خودرو در نظر گرفته شده است.

شماره ۱۰ در لیست ما مربوط به جی ام سی آکادیا است.این خودرو دارای نمره ۶ از ۱۰ است.

بهترین شاسی‌ بلند 2 - بهترین شاسی‌ بلند های مدل 2018

 جی‌ ام‌ سی آکادیا یکی ازبهترین شاسی‌ بلند های محبوب در دنیا است که در سال ۲۰۱۸ علاوه بر بروز رسانی طراحی با اضافه شدن امکانات رفاهی و ایمنی همراه شده است.  نمایشگر جدید ۸ اینچی لمسی ، اپل کار پلی ، اندروید اتو ،اینترنت ۴G LTE  از  مختصر مورد جدید در این خودرو هستند.

شماره ۹ لیست ما فولکس واگن اطلس مدل ۲۰۱۸ است.این خودرو دارای امتیاز ۶.۵ از ۱۰ است.

 بهترین شاسی‌ بلند 3 - بهترین شاسی‌ بلند های مدل 2018

فولکس واگن اطلس ۲۰۱۸ از معدود شاسی بلند های ۸ سرنشینه در دنیا است که در مدل جدید خود به بروز رسانی آپشن های رفاهی و ایمنی خود کرده است.این خودرو نمایشگر ۸ اینچی لمسی ، نمایشگر ۱۲ اینچی پشت فرمان و کلی آپشن ایمنی در خود اضافه و بروز کده است.در بخش موتوری فولکس واگن اطلس از موتور جدید ۳۶۰۰ سی سی با خروجی ۲۷۶ اسب بخار و خروجی ۳۶۰ نیوتن بر متر استفاده کرده است.

شماه ۸ ولوو XC40 مدل ۲۰۱۸ است.این خودرو دارای امتیاز ۶.۵ از ۱۰ است.

بهترین شاسی‌ بلند 4 - بهترین شاسی‌ بلند های مدل 2018

ولوو XC40 بر خلاف ۹ خودروی دیگر در لیست ما از شاسی بلند های سایز کوچک است ولی دارای امکانات و طراحی کاملا مدرن است.این خودرو در کابین خود از نمایشگر ۹ اینچ،سامانه پیشگیری از تصادف،سامانه رانندگی بین خطوط  و سامانه  هشدار خودرو در پشت بهره می برد.

شماره ۷ ما تویوتا هایلندر است.خودرویی با ارزش که از سایت موتور وان نمره ۶.۵ از ۱۰ گرفته است ،گرچه بنظر ما باید امتیاز بالاتری می گرفت.

 بهترین شاسی‌ بلند 5 - بهترین شاسی‌ بلند های مدل 2018

خودرویی بسیار بزرگ جسته که بر اساس خودروی تولید شده در سال ۲۰۱۴ در بازار به فروش می رسد.مدل ۲۰۱۸ این خودرو فقط بهینه و کمی بروز شده است.البته این خودرو در طول ۴ سال گذشته انواع بسته های آپشن و ایمنی برای شما در نظر می گیرد.یکی از موارد که شاید هر کسی به آن توجه نکند بروز نبود سیستم مولتی مدیای آن است.

شماره ۶ سوبارو اسنت است.امتیاز ۶.۸ برای این خودرو

بهترین شاسی‌ بلند 6 - بهترین شاسی‌ بلند های مدل 2018

سوبارو اسنت از خودروی هایی است که باید شاهکار سوبارو دانست.این خودرو دارای چالاکی بسیار خوب و هندلینگ مناسب است.استفاده از موتور ۲۴۰۰ سی سی چهار سیلندر  با خروجی ۲۶۰ اسب و ۳۷۵ نیوتن بر متر دلیل این گفته ما است.این خودرو با یک موتور ۴ سیلندر توانسته است از یک رقیب  ۶سیلندر همانند فولکس واگن اطلس و شورلت تراورس گشتاور زیاد و بیشتری تولید کند.سوبارو اسنت همراه شده با آپشن هایی نظیر کروز کنترل هوشمند، سامانه ترمز خودکار، سامانه  رانندگی بین خطوط و سامانه هشدار خروج خودرو از جاده.

شماره ۵ نیسان مورانو با امتیاز ۷ از ۱۰

بهترین شاسی‌ بلند 7 - بهترین شاسی‌ بلند های مدل 2018

نیسان مورانو از نظر طراحی یکی از بهترین و محبوب‌ترین شاسی‌بلندهای بازار بوده و طراحی ظاهری آن در برابر مدل‌های رقیب، کاملاً متفاوت است. اما این طراحی مدرن مانند فناوری‌های به‌روز آن، همچنان مشخصه‌هایی دارد که مورد توجه خریدارن قدیمی شاسی‌بلند‌ها است. مورانو به صورت استاندارد به یک نمایشگر ۸ اینچی به همراه سیستم رهیاب ماهواره‌ای مجهز شده است و در پنل پشت فرمان از یک نمایشگر ۷ اینچی بهر‌ه‌ می‌برد. در بخش گرافیکی نیز موضوع خاصی وجود ندارد و نه می‌توان این خودرو را برترین دانست و نه به آن ایرادی وارد کرد اما، اپل کار پلی و اندروید اتو به صورت استاندارد در این خودرو یافت می‌شوند.

شماره ۴ بیوک انکلیو با امتیاز ۷ از ۱۰

بهترین شاسی‌ بلند 8 - بهترین شاسی‌ بلند های مدل 2018

طراحی بیوک انکلیو (Enclave) را باید تلفیقی از یک طرح مدرن و ساده دانست؛ اما دیدن این مدل در بین ۱۰ خودروی برتر سال ۲۰۱۸ تعجبی ندارد؛  انکلیو نه‌تنها امتیاز بسیار بالایی را در بخش طراحی داخلی دریافت می‌کند بلکه وضعیت آن در بخش امکانات ایمنی و فناوری‌های رفاهی هم بسیار خوب است. بیوک در این مدل از یک نمایشگر ۸ اینچی لمسی به همراه اپل کار پلی و اندروید اتو استفاده کرده و امکانات ایمنی استاندارد نیز در نسخه‌ی پریمیوم در حدی است که بتوان آن را در حد رقبای خود قرار داد. عملکرد کلی بیوک انکلیو به حدی خوب است که می‌تواند مشتریان زیادی را به خود جلب کند و اگر از آن دسته افرادی هستید که فکر می‌کنید شاسی‌بلند‌های آمریکایی توانایی رقابت با شاسی‌بلند‌های ژاپنی را ندارد با دیدن بیوک انکلیو نظرتان تغییر خواهد کرد.

شماره ۳ شورلت اکوئیناکس با امتیاز ۷ از ۱۰

بهترین شاسی‌ بلند 9 - بهترین شاسی‌ بلند های مدل 2018

شاید فکر کنید که یک کراس‌اور جمع و جور دیزلی چندان خودروی جالبی نباشد اما شورلت اکوئیناکس، کراس‌اوری عادی است. این خودرو به یک پیشرانه‌ی توربو دیزل چهار سیلندر با حجم ۱.۶ لیتر مجهز شده است که می‌تواند ۱۳۰ اسب بخار قدرت و ۳۲۵ نیوتون متر گشتاور تولید کند. توانایی یدک کشی این خودرو نیز حدود ۱۸۰۰ کیلوگرم است که یکی از بهترین‌ها در کلاس خود به شمار می‌رود. از نظر ایمنی نیز اکوئیناکس دیزلی خودروی خوبی به شمار می‌رود؛ شورولت پکیج‌های Confidence  و Convenience  را در این مدل عرضه می‌کند. این پکیج‌ها شامل سیستم ترمز خودکار، سیستم هشدار تصادف از جلو،‌سیستم خودروکار رانندگی بین خطوط،‌ سیستم هشدار انحراف از مسیر و سیستم کنترل فاصله با خودروی جلویی است. همچنین این کراس‌اور آمریکایی به سیستم هشدار دهنده‌ی مخصوص مجهز شده است که می‌تواند با لرزاندن صندلی راننده اخطار لازم را به راننده بدهد. شورلت اکوئیناکس دیزل را به دلیل برخورداری از پیشرانه‌ی دیزلی باید یکی از انتخاب‌های مناسب برای مسافت‌های طولانی دانست.

شماره ۲ ولوو XC60 با امتیاز ۷ از ۱۰

 بهترین شاسی‌ بلند 10 - بهترین شاسی‌ بلند های مدل 2018

ولوو XC60 یکی از بهترین خودروهای شاسی‌بلند است که به‌دلیل تجهیز شدن به سیستم مالتی مدیای جدید ولوو با نام Sensus Connect، می‌توان آن را از پیشرفته‌ترین خودروهای این کلاس هم دانست. در کابین این مدل همانند تسلا شاهد یک نمایشگر ۹ اینچی بزرگ با حالت نصب عمودی هستیم که به صورت استاندارد، به سیستم اپل کارپلی و اندروید اتو مجهز شده است. در بخش ایمنی نیز مانند هر ولووی دیگری XC60 امکانات بسیار کاملی دارد و یکی از بهترین خودروهایی است که در حال حاضر می‌توانید در بازار پیدا کنید. طرفداران مدل‌های هیبریدی می‌توانند مدل T8 این خودرو را خریداری کنند؛ مدل T8 به پیشرانه‌ی بنزینی و یک پیشرانه‌ی برقی مجهز شده است. خبر خوب این است که در مدل هیبریدی T8 امکان شارژ کردن‌ با استفاده از پریز برق نیز وجود دارد. از دیگر توانایی‌های مدل هیبریدی XC60 می‌توان به طی کردن ۳۰ کیلومتر در حالت تمام برقی دانست.

مصرف ترکیبی مدل هیبریدی این خودرو نیز بسیار خوب است و به ۴ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر می‌رسد؛ پیشرانه‌ی ولوو XC60 زیبا،  ۴۰۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند.

شماره یک این بررسی ما می شود فورد اکسپدیشن با نمره ۷.۲ از ۱۰

بهترین شاسی‌ بلند 11 - بهترین شاسی‌ بلند های مدل 2018

بالاترین امتیاز را در فهرست موتور۱، فورد اکسپدیشن ۲۰۱۸ دریافت کرده است. مدل جدید این خودرو تغییرات زیادی را بخش‌های بیرونی و داخلی تجربه کرده است، کیفیت ساخت و راحتی‌ آن در مقایسه با مدل‌های قبلی افزایش پیدا کرده و در مقایسه با شاسی‌بلند‌های گران قیمت ارتقاء پیدا کرده است. فضای داخلی فورد اکسپدیشن یکی از بهترین‌ها در کلاس خود است و فضای صندوق عقب آن در صورتی که صندلی‌های ردیف عقب را بخوابانید به ۳ هزار و ۴۰۴ لیتر می‌رسد. فورد اکسپدیشن به سیستم هوشمند فعال برای کاهش سر و صدای داخل و به صورت استاندارد به یک نمایشگر لمسی ۸ اینچی با بهره‌گیری از اپل کار پلی و اندروید اتو مجهز شده است. از دیگر امکانات این مدل آمریکایی باید به شاٰرژر بیسیم تلفن همراه اشاره کرد. فورد اکسپدیشن ۲۰۱۸ در بیشتر بخش‌ها توانست بالاترین امتیاز را بین خودروهای فهرست کسب کند و آن را باید به نوعی بهترین شاسی‌بلند سال ۲۰۱۸ دانست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.