نویسنده:
// دوشنبه , ۲۳ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
مشخصات جدید در خصوص تویوتا سوپرا ۲۰۲۰

در مطلب قبلی درب سایت اروند پلاک ما به معرفی تویوتا سوپرا نمایشگاه بین المللی دیترویت پرداختیم.خودرویی که دارای مشخصات فنی موتور ۳۰۰۰ سی سی توربوشارژ با ۶ سیلندر است  و دارای خروجی ۳۳۵ اسب بخار است.حالا اطلاعات و تصاویر جدید تر در خصوص این خودرو منتشر شده است بخصوص اینکه این شرکت توانسته است تا شتاب خودرو را از ۴٫۴ به ۴٫۱ ثانیه کاهش دهد.

شتاب صفر تا صد خودرو ۴٫۱ ثانیه است. نیرو و گشتاور تولیدی توسط گیربکس خودکار ۸ دنده به چرخ ها منتقل می شود.

 تولید مجدد سوپرا پس از گذشت ۲۱ سال دوباره آغاز شد این خودرو یکی از افسانه‌ای ترین خودروهای شرکت تویوتا است که همه نام آن را  شنیده اید. اگر بخواهیم بگوییم در اصل این نسخه نسل چهارم تویوتا سوپرا است.این خودرو دارای قیمت بین ۴۹ با ۵۵ هزار دلار است. دارای ۳ مدل استاندارد ، پریمیوم و لانچ ادیشن است که لانچ ادیشن گرانترین آنهاست.

 شرکت تویوتا اعلام کرده که در تولید این خودرو با برند معروف bmw همکاری داشته است،این خودرو دارای ۱۱ رنگ به صورت یکدست یا دو بخشی است.

 در داخل کابین خودرو از صندلی های مجهز به گرمکن و تهویه و همچنین روکش  صندلی چرم آلکانترا استفاده شده است، همچنین برای نیازهای چند رسانه ای مشتریان شرکت تویوتا از نمایشگر ۸٫۸ اینچ در جلو که به سیستم صوتی برند جی بی ال با ۱۲ بلندگو مجهز شده است استفاده کرده است.

تصاویر تویوتا سوپرا ۲۰۲۰

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •