واردات خودروهای هیبریدی با کاربری تاکسی

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از واردات خودروهای هیبریدی با کاربری تاکسی در صورت موافقت هیئت دولت خبر داد.

به گزارش اروندپلاک و به نقل از شهرنوشت، علیرضا قنادان اظهار کرد: با موافقت هیئت دولت قرار است خودروهای هیبریدی و خودروهای پاک با کاربری تاکسی وارد کشور شوند تا از این خودروها در ناوگان تاکسیرانی تهران استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه دولت درحال ارائه مجوز برای واردات خودرو با کاربری تاکسی بدون عوارض اولیه و با بخشودگی عوارض گمرکی است، تصریح کرد: اگر این امر میسر شود بخشی از کمبودها در حوزه تاکسیرانی برطرف خواهد شد.

قنادان با تاکید بر اینکه در حال حاضر شهر تهران به ۲۵ هزار دستگاه تاکسی نیاز دارد، گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان امسال، ۱۰ هزار دستگاه تاکسی به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت اضافه کنیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اظهار کرد: بی‌شک، اگر سرعت عملیات اداری افزایش پیدا کند و اقدامات مربوط به صدور مجوز و مجموعه اقدامات خارج از حوزه شهرداری همچون کسب موافقتنامه از بانک و تأییدیه‌های دولت صورت بگیرد، در نوسازی ناوگان تاکسیرانی عملکرد قابل قبولی خواهیم داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.