نویسنده:
// شنبه , ۰۴ خرداد ۹۸ ساعت ۰۴:۲۸
 لندویند X7 خودرویی جدید بازار ایران در کلاس بدنه کراس اوور

اگر از خوانندگان مطلب در وب سایت اروند پلاک ای  هستید  بی شک متوجه شده که ما در بخشی از سایت خودرو  های جدید تازه به بازار ایران را بررسی می‌کنیم. یکی از این پروژه های در حال تست میدانی در سطح شهر تهران دیده شد لندویند X7  است. البته در مطلب قبلی در این بخش به بررسی خودروی جدید لندویند E33  پرداختیم.

 لندویند X7  بسیار شبیه به یکی از برندهای محبوب جهان است، خودرویی که به شدت به رنجروور اووک نزدیک است.و این وجه شباهت باعث شد تادر سال ۲۰۱۵ قبل از رونمایی رسمی از این خودرو توسط شرکت رنجروور در دادگاه از  لندویند X7  شکایت شود.

این خودرو دارای موتور ۱۵۰۰ سی سی با خروجی ۱۶۰ است و گشتاور ۲۵۰ نیوتون متر می باشد که نیروی تولید شده به واسطه گیربکس ۸ دنده خودکار به چرخ ها منتقل می شود.

این خودرو در کلاس بدنه کراس اوورمی باشد و دارای ابعاد مناسب با زندگی شهری امروزی است.طول خودرو ۴۴۲۱ میلیمتر و عرض آن نیز ۱۹۱۱  کیلومتر است.

هنوز در خصوص اینکه امکانات دقیق این خودرو که قرار است به زودی وارد بازار شود صحبتی به عمل نیامده و ما نیز اطلاعات کاملی در این خصوص نداریم اما آنچه که می دانیماین است که این خودرو دارای سقف پانوراما، سیستم کنترل پایداری ESP، دوربین عقب، صفحه نمایش لمسی، روکش چرمی صندلی‌ها، بلوتوث، دکمه‌های کنترلی روی فرمان، آینه‌های تاشو برقی، تریم داشبورد با طرح چوب، تهویه مطبوع برای صندلی‌های جلو، سیستم کنترل سرعت در سرپایینی می باشد.

این که قیمت این خودرو در ایران چقدر قرار است باشد را هنوز نمی‌دانیم و تقریباً تشخیص این مورد به دلیل نوسانات بازار ایران و همچنین انحصاری بودن بازار خودرو ممکن نیست.اما باید به شما عرض کنم که این خودرو در بازارهای بین‌المللی دارای قیمت حدود ۲۱ هزار دلار است.

 

تصاویر  لندویند X7

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •