لکسوس NX مدل 2019 به روز رسانی شد + عکس

لکسوس استرالیا از اعمال تغییرات در شاسی بلند پرفروش لکسوس NX مدل ۲۰۱۹ خبر داد که به مجموعه ای از تکنولوژی های ایمنی نوین این خودروساز مجهز شده است.

خط تولید لکسوس NX مدل ۲۰۱۹ ارتقا یافته با تجهیز به آن چه که Safety System+ لکسوس نامیده می شود اکنون دارای شناسایی دوچرخه سوار برای سیستم ترمز اضطراری خودکار، کمک تغییر لاین و کروز کنترل انطباقی در تمام سرعتها با عملکرد توقف و حرکت است که هدایت خودران سطح ۲ در بزرگراه را فراهم می سازد.

امکانات لکسوس NX 2019 جدید

کمک تغییر لاین، با استفاده از دوربین رو به جلو خودرو را در مرکز لاین خود حفظ می کند و زمانی که در ترافیک های کند لاین مقابل قابل تشخیص نباشد، با تشخیص مسیر جلوی خودرو آن را در لاین نگه می دارد.

هم چنین NX جدید دارای کمک شناسایی جاده است که محدودیت های سرعت را شناسایی کرده و آن ها را در نمایشگر بالای سر و نمایشگر چندرسانه ای نمایش می دهد.

و در نهایت، سیستم ترمز پشتیبان پارک جدید در زمان پارک با استفاده از فعال کردن نیروی ترمز در زمان تشخیص مانع توسط سنسورهای پارک، مانع از بروز تصادف می شود.

2019 nx new  - لکسوس NX مدل 2019 به روز رسانی شد + عکس

ویژگی های ایمنی و کمک راننده جدید در این خودرو تکنولوژی های استاندارد کنونی آن از جمله نور بالای خودکار، کنترل کشش، دوربین دید پشت، مانیتور نقاط کور با هشدار ترافیک پشت و مانیتور فشار تایر را ارتقا می بخشند.

 

مشخصات فنی لکسوس NX 2019 جدید

NX همچون قبل با دو گزینه موتور و در دو مدل NX300، NX300h در نسخه های Luxury، F اسپرت و اسپرت Luxury ارائه می شود.

2019 nx new1  - لکسوس NX مدل 2019 به روز رسانی شد + عکس

مدل NX300 این خودرو از موتور ۲.۰ لیتری توربوی چهار سیلندر بنزینی با قدرت ۱۷۵ کیلووات و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر بهره می برد. NX300h دارای موتور ۲.۵ لیتری دمش طبیعی چهار سیلندر بنزینی به همراه یک موتور برقی با قدرت کلی ۱۴۷ کیلووات است.

قیمت طیف مدل های ارتقا یافته این خودرو ۶۰۰ دلار افزایش یافته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.