ستاره‌های دنیای خودروسازی در نمایشگاه خودرو فرانکفورت

نمایشگاه خودرو فرانکورت پس از نمایشگاه خودرو ژنو دومین نمایشگاه بزرگ خودرو اروپا محسوب می شود. در این نمایشگاه با وجود معرفی خودروهای کانسپت برقی اما همچنان بیشتر خودروهای اصلی که به نمایش گذاشته شد، از سوخت فسیلی استفاده می کنند.

حتی خودروهای پرمصرف و قدرتمند بیشتر مورد توجه رسانه ها و کارشناسان قرار گرفتند .از نظر برخی کارشناسان لامبورگینی سیان جذاب ترین خودرود در  نمایشگاه خودرو فرانکفورت است. این خودرو بیش از ۸۰۰ اسب بخار قدرت دارد که ۱۰ برابر یک خودرو معمولی است .

ipherksnf3pblkvdgt8 - ستاره‌های دنیای خودروسازی در نمایشگاه خودرو فرانکفورت

البته مرسدس بنز لوکس ترین خودرو برقی خود را در نمایشگاه معرفی کرد. ای‌کیو‌اس جواب مرسدس بنز به تسلا است این خودرو سدان لوکس با یکبار شارژ۷۰۰ کیلومتر پیمایش دارد.

d693cekqsvst8r9bvia - ستاره‌های دنیای خودروسازی در نمایشگاه خودرو فرانکفورت


بی‌ام‌و هم سعی کرد با کانسپت برقی سری چهار توجه رسانه ها را به خود جلب کند اما همزمان، سری چهار جدید مورد انتقاد برخی رسانه ها قرار گرفت. آنها معتقد هستند طراحی های بی‌ام‌و زشت شده است.

gqbi0v9i0vxz6h0610fy - ستاره‌های دنیای خودروسازی در نمایشگاه خودرو فرانکفورت


لندروور دیفندر نشان داد همچنان خودروهای بنزینی و دیزلی پر طرفدار هستند. این خودرو پرمصرف و پرقدرت همه‌ جا مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. قیمت این خودرو از۵۰ هزار یورو شروع می شود.

c34gq1ghk81jroj8cek - ستاره‌های دنیای خودروسازی در نمایشگاه خودرو فرانکفورت


البته فولکس واگن می خواهد بازار خودرو را با ارائه محصول برقی جدید خود با تحولی نو روبرو کند. فولکس واگن می گوید آی‌دی‌سه سومین خودرو انقلابی این شرکت است. این خودرو الکتریکی می تواند بیش از ۳۰۰ کیلومتر را با یکبار شارژ طی کند.

3i114epbkkuneu9w34dg - ستاره‌های دنیای خودروسازی در نمایشگاه خودرو فرانکفورت
Audi AI:TRAIL quattro

با موج ایجاد شده برای خودروهای برقی، پورشه هم محصول برقی خود را معرفی کرد. این خودرو که تایکان نام دارد با قیمت ۱۰۰ هزار یورو وارد بازار خواهد شد .

l0fggdf4o4z6ji1kjrdi - ستاره‌های دنیای خودروسازی در نمایشگاه خودرو فرانکفورت


در کنار خودروهای جدید، خودروهای کلاسیک بخش جذاب دیگر نمایشگاه بودند.

البته در نمایشگاه امسال بسیاری از شرکت ها مانند پژو، سیتروئن، فراری، فیات و آلفارومئو شرکت نکرده اند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.