سوزوکی ویتارا 1.4 لیتری توربو GLX

چندین سال است که خودروسازی Suzuki Auto آفریقای جنوبی ویتارا را به طور انحصاری با موتور بنزینی ۱.۶ لیتری تنفس طبیعی عرضه کرده است. اگرچه عملکرد قابل اطمینانی را ارائه می دهد ، اما با بازنگری های مجدد روی موتور این خودرو به قدرت بیشتری دست پیدا می کنید که در مدل جدید تر ان یعنی ویتارا ۱.۴ لیتری توربو GLX  ان را مشاهده خواهید کرد.

Suzuki Vitara 1.4T GLX front static - سوزوکی ویتارا 1.4 لیتری توربو GLX

در زیرکاپوت این خودرو جدید، یک موتور بنزینی ۱.۴ لیتری توربوشارژ پیدا خواهید کرد که ۱۰۳ کیلو وات انرژی  و ۲۲۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند، که افزایش ۸۶ کیلو واتی و ۱۵۱ نیوتن متری با پیشرانه ۱.۶ لیتری خود دارد که افزایش ۴۶ درصدی قدرت را نشان می دهد.

طبق گفته این شرکت ژاپنی ، مدل جدید ۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت را در ۹،۵ ثانیه طی خواهد کرد و میزان مصرف سوخت ان ۵.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

موتور ۱.۴ لیتری با یک گیربکس ۶ سرعته دستی در تعامل است و نیروی تولید شده را به چرخ ها منتقل می کند. با فشردن پدال دریچه گاز و قرار دادن عقربه دور موتور بین  ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دور در دقیقه مقدار قابل توجهی گشتاور تولید می شود که برای یک شتاب گیری سریع قابل قبول است.

در مقایسه با رقبا ، سوزوکی همچنین از طیف وسیعی از لوازم جانبی رسمی برای شخصی سازی وسایل نقلیه خود بهره می برد.

اگر به دنبال یک مدل تمام چرخ محرک هستید ، بازهم باید از موتور ۱.۶ لیتری تنفس طبیعی استفاده کنید که این در حالی است که مدل ۱.۴ لیتری قدرت بیشتری نسبت به مدل ۱.۶ لیتری تولید می کند.

مشخصات خودرو

مدل : سوزوکی ویتارا ۱.۴ توربو GLX 6MT

موتور : ۱.۴ لیتری چهار سیلندر توربو بنزینی

قدرت : ۱۰۳ کیلووات در دور موتور ۵۵۰۰ دوردر دقیقه

گشتاور : ۲۲۰ نیوتن متر بین ۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دور در دقیقه

۰ تا ۱۰۰ : ۹.۵ ثانیه

حداکثر سرعت : ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت

مصرف سوخت : ۵.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیاومتر

گیربکس : ۶ سرعته دستی

Suzuki Vitara 1.4T GLX cabin - سوزوکی ویتارا 1.4 لیتری توربو GLXSuzuki Vitara 1.4T GLX front - سوزوکی ویتارا 1.4 لیتری توربو GLXSuzuki Vitara 1.4T GLX rear - سوزوکی ویتارا 1.4 لیتری توربو GLX

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.