ائودی RS7 Sportback 2020

ائودی RS7 همچنین ۰٫۲ ثانیه از اعداد و ارقام منتشر شده توسط شرکت نیز سریع تر است.

این یک واقعیت شناخته شده است که خودروسازان آلمانی هنگام انتشاراعداد و ارقام عملکرد وسایل نقلیه خود بیش از حد محتاط عمل می کنند و آئودی نیز از این قاعده مستثنی نیست. نکته جالب اینجاست که مطبوعات رسمی برای RS7 جدید گفته اند این Sportback پر زرق و برق برای رسیدن به سرعت ۶۲ مایل ( ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ) به ۳٫۶ ثانیه زمان نیاز دارد . اما طبق تست های منتشر شده این خودرو برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر از حالت سکون به زمان ۳٫۴ ثانیه نیاز دارد.

جالب این جاست که بهترین عملکرد audi 3.38 ثانیه بوده است که قابل مقایسه با نسخه قدیمی ائودی R8 V10  پلاس است. از حالت سکون تا ۱۲۴ مایل ( ۲۰۰ کیلومتر ) در ساعت ، ۱۱٫۹ ثانیه زمان صرف کرده است.

با داشتن یک سرنشین اضافه و صندوق عقبی کاملا پر ، این خودرو مسافت ۴۰۰ متر را در زمان ۱۱٫۸ ثانیه طی کرده است. و در تستی دیگر بدون سرنشین دوم و صندوق عقبی خالی این مسافت را در مدت زمان ۱۱ ثانیه طی کرده است که نسبت به وزن این خودرو که در حدود ۲۰۶۵ کیلوگرم است مقدار قابل قبولی است.

اتومبیل جدید به دلیل برخورداری از طراحی منحصر به فرد خود ظاهری جسور و کاملا تهاجمی دارد.

این خودرو که در نمایشگاه فرانکفورت امسال در کنار چهار محصول دیگر ائودی RS6 Avant ، Q3 Sportback ،  A4 و Q7 facelifted به نمایش درامد و به رقیبی برای  BMW M8 Gran Coupe المانی تبدیل شده است.

مشخصات موتوری

این خودرو به یک پیشرانه هیبریدی V8  ۴ لیتری مجهز است که توانایی تولید ۵۹۱ اسب بخار قدرت و ۸۰۰ نیوتن متر گشتاور را دارد . گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک وظیفه انتقال نیرو به چهار چرخ متحرک ایین خودرو را دارد . نسخه RS7 Performance

دارای قدرت بیشتری است ( ۶۰۵ اسب بخار )  اما گشتاور تولیدی ان کمتر است ) ۷۳۳ نیوتن متر )

2020-audi-rs7-sportback-in-glacier-white (1)2020-audi-rs7-sportback-in-glacier-white (2)2020-audi-rs7-sportback-in-glacier-white (1)2020-audi-rs7-sportback-in-glacier-white (1)2020-audi-rs7-sportback-in-glacier-white (1)

منبع : motor1.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.