استون مارتین DBS GT Zagato اماده برای ۲۰۲۰

استون مارتین DBS GT Zagato  به طور کامل رونمایی شد

یک طراحی ظاهری منحصر به فرد ، یک موتور V12 قدرتمندتر از ویژگی های اخرین نسل از خودروی استون مارتین را به شمار می روند.

استون مارتین DBS GT Zagato  در رود ایلند ایالات متحده امریکا به نمایش در امده است. و قرار است تا پایان سال ۲۰۲۰ بدست مشتریانش برسد.

aston_martin_dbs_gt_zagato مشخصات پیشرانه

در زیر بدنه این خودرو یک پیشرانه ۵٫۲ لیتری ۱۲ سیلندر v شکل وجود دارد که نیرویی برابر ۵۶۷ کیلو وات ( ۷۶۰ اسب بخار ) برای Zagato تولید می کند.

این پیشرانه در مقایسه با نیروی تولید شده در استون مارتین DBS Superleggera که ۵۳۳ کیلو وات ( ۷۱۵ اسب بخار ) است نیروی بیشتری تولید می کند .این خودرو با یک رنگ خاص قرمز ، سقف فیبر کربن ، دیفیوزر عقب و همچنین چرخ های ۲۱ اینچی سیاه و طلایی در رود ایلند به نمایش در امد.

aston_martin_dbs_gt_zagato قیمت خودرو

فقط ۱۹ نسخه از هر ماشین ساخته خواهد شد و فقط می توان آنها را به صورت یک جفت خریداری کرد. ا قیمت گذاری از ۶ میلیون پوند (۱۰٫۹ میلیون دلار) به علاوه مالیات شروع می شود ، در حال حاضر برای تمامی ۱۹ دستگاه خریدارانی اقدام کرده اند .

جلو پنجره مشبک چند تکه ای و سقف بدون پنجره عقب توجه زیادی را به خود جلب می کند و نشان  استون مارتین که از طلای ۱۸ عیار ساخته  و در جلو وعقب این خودرو نصب شده از ویژگی های خاص این خودرو به حساب می اید.

فضای داخلی نیز با عناصر ۳ بعدی و طرح های برجسته طراحی شده از رنگ قرمز نیز تر تمام روکش های درب ها و صندلی ها استفاده شده و ترکیب ان با رنگ طلایی که در کنسول میانی ، داشبورد و سیستم های خودرو بکار رفته جذابیت بیشتری به این خودرو بخشیده.

aston_martin_dbs_gt_zagato این قسمت های طلایی ممکن است که با کربن یا الومینیوم ساخته شده باشند ولی روکشی از جنس طلا روی ان کشیده شده است .

استون مارتین امادگی خود را اعلام کرده که به سلیقه شخص خریدار خودرو را تولید کند و از رنگ و طرح های متفاوت با این نمونه اولیه استفاده کند.

aston_martin_dbs_gt_zagato aston_martin_dbs_gt_zagato aston_martin_dbs_gt_zagato

منبع :caradvice.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.