تویوتا سوپرا 2020 به امارت رسید؛اولین تجربه رانندگی

بعد از مدت ها، توانستیم تجربه رانندگی با تویوتا سوپرا را اینبار در امارات را داشته باشیم. تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ به امارات رسیده و قابل سفارش برای عموم است.

Toyota Supra 2020 2 1024x558 - تویوتا سوپرا 2020 به امارت رسید؛اولین تجربه رانندگی

تجربه رانندگی؛

در جاده آنطور که انتظار اشتیم سریع نبود،انتقال قدرت در تویوتا سوپرا فوق العاده است ولی به خوبی به چرخ ها منتقل نمی شود. به طوری که نمی توان روی آن به عنوان یک ابزار برای سرگرمی حساب کرد. از پشت فرمان می توان موتور ساخت بی ام و را احساس کرد که در کالبد این ژاپنی جاسازی شده است.

فرمان خوش دست و ارگونومی عالی در طراحی داشبورد باعث می شود راننده از رانندگی لذت ببرد. آیینه ها به خوبی طراحی شده و دید بسیار خوبی از عقب خودرو به راننده می دهد. نبود جزئیات شلوغ کننده یا به نوعی سادگی در داشبورد سوپرا باعث چشم نوازی و لذت بردن راننده از آن می شود. نمای خارجی متفاوت تر با نسل قبلی و وسوسه کننده به کنجکاوری در آن است. به شکلی که تویوتا سوپرا تبدیل به یک آرزو برای رانندگان تبدیل شود.

Toyota Supra 2020 6 1024x731 - تویوتا سوپرا 2020 به امارت رسید؛اولین تجربه رانندگی

جزئیات فنی؛

صدای تویوتا سوپرا، دیگر شباهتی به نسل قبل خود ندارد. موتور آلمانی ۳۳۵ اسبی در دور موتور ۵.۰۰۰ تا ۶.۵۰۰ ابدا صدای یک سوپرای اصیل را نمی دهد ولی راضی کننده بوده و ۰تا۱۰۰ را در ۴.۳ ثانیه طی میکند.

همچنین گشتاور ۵۰۰ نیوتن متری در دور موتور۱.۶۰۰ تا ۴.۵۰۰ به دست می آید که وسوسه دریف کشیدن را به جان شما می اندازد. فرمان پذیری عالی حتی در حالت sport mode و سرعت بیش از ۱۸۰ کیلومتر برساعت شما را شگفت زده میکند.

Toyota Supra 2020 4 - تویوتا سوپرا 2020 به امارت رسید؛اولین تجربه رانندگی

سواری تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ در اتوبان بسیار عالی است و خشکی رایج در خودروهای اسپرت،در این خودرو بسیار مشاهده نمی شود. موتور آلمانی تویوتا سوپرا با یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک مجهز شده تا نیاز راننده به هر سرعتی را برطرف کند، همچنین دارا بودن این نوع گیربکس مصرف سوخت را نیز به صرفه خواهد کرد.

Toyota Supra 2020 3 768x576 - تویوتا سوپرا 2020 به امارت رسید؛اولین تجربه رانندگی

Toyota Supra 2020 5 768x479 - تویوتا سوپرا 2020 به امارت رسید؛اولین تجربه رانندگی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.