رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب ۰ تا ۱۰۰ ان ها

شتاب خودروها معیار اصلی برای برتری خودروها به شمار نمی رود ولی هنوز یکی از معیارهایی است که عاشقان خودرو برای مقایسه خودروها در نظر می گیرند. در این مقاله قصد داریم خودروهای برتر ۲۰۱۹ بازار را بر اساس زمان رسیدن ان ها به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت از حالت سکون رتبه بندی کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

۱۰_BMW M2 Competition

2019 BMW M2 Competition 2 1 - رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

M2 را می توان تنها عضو این گروه در نظر گرفت که نسبت به دیگر خودروها حضورش در بین این خودروها کمی نا متعارف به نظر می رسد. این خودرو بر خلاف رانندگی ارام و راحتی که دارد می تواند به خودرویی سریع نیز تبدیل شود. زمان ۰ تا ۱۰۰ این خودرو ۴ ثانیه ثبت شده است

 Ford Mustang Shelby GT350

2019 MotorTrend Best Drivers Car behind the scenes 50 - رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

تنها اتومبیلی که دی این میان با گیربکس دستی حضور دارد GT350  است که خودرویی محبوب در بازار به شمار می رود. این خودرو نیز زمان زمان ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر را ۴ ثانیه ثبت کرده است.

Toyota GR Supra

2020 Toyota GR Supra Launch Edition 6 1 - رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

خودرویی با پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری که نیروی تولیدی را به چرخ های عقب منتقل می کند و توانسته عنوان یکی از بهترین خودروهای بازار را به خود اختصاص دهد. زمان ثبت شده برای این خودرو ۳.۹ ثانیه است.

Dodge Challenger SRT Hellcat

2019 MotorTrend Best Drivers Car behind the scenes 36 - رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

در یک جاده مستقیم Challenger غیر قابل توقف است. با هر سرعتی، در هردنده ای و در هر مسیری می توانید با فشردن پدال گاز در یک لحظه از حد سرعت مجاز عبور کنید. می توانید با  این خودرو در مدت زمان ۳.۸ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسید.

Aston Martin DBS Superleggera

2019 Aston Martin DBS 8 - رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

نادیده گرفتن موتور V_12  توربوکه درون یک بدنه فوق العاده زیبا قرار گرفته کار غیر ممکنی است. با این خودرو می توانید هر سرعتی را تجربه کنید و شتاب گیری فوق العاده ای با این خودرو داشته باشید. این خودرو توانسته زمان ۳.۷ ثانیه را در شتاب ۰ تا ۱۰۰ بدست بیاورد.

BMW M850i XDrive

2019 BMW M850i xDrive Coupe 2 - رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

M850 جزء سریعترین خودروهای BMW  به شمار می رود و به لطف پیشرانه ۴.۴ لیتری توئین توربو V8 و انتقال نیرو به چرخ های عقب می تواند در زمان ۳.۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.

Jaguar XE SV

2019 MotorTrend Best Drivers Car behind the scenes 27 - رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

با فشردن پدال گاز می توانید از نیروی فوق العاده پیشرانه این خودرو بهره ببرید و به لطف لاستیک های فوق چسبنده که به طرز موثری نیرو را به زمین منتقل می کند می توانید چه در مسیرهای مستقیم و پیچ با سرعت عبور کنید. ۳.۴ ثانیه زمان ثبت شده این خودرو در تست شتاب است.

Bentley Continental GT V8

2019 MotorTrend Best Drivers Car behind the scenes 45 - رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

بنتلی به خودرویی لوکس و ارام در بازار شناخته می شود ولی این خودرو در کنار این خصوصیات ویژگی سریع بودن را نیز دارد و به راننده این امکان را می دهد که احساس یک خودروی اسپرت را تجربه کند. بنتلی توانسته در مدت زمان ۳.۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.

Lamborghini Urus

2019 Lamborghini Urus 1 1 - رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

لامبورگینی به عنوان یکی از سریعترین خودروهای اسپرت دنیا شناخته می شود و خودروی SUV Urus نیز از این شاخصه پیروی می کند. سواری راحت و نرم در کنار سریع بودن این خودرو را به یکی از بهترین SUV های بازار تبدیل کرده است. Urus توانسته در مدت زمان ۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت دست یابد.

Porsche 911 Carrera S

2020 Porsche 911 Carrera S front three quarter in motion 1 1 - رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

۹۱۱ خودرویی فوق العاده که در کنار زیبایی به لطف پیشرانه های قدرتمندش یک سواری خوب و عالی را برای سرنشینان فراهم می کند. ۹۱۱ را می توان نماینده نسل قدیم و اینده محصولات پورشه در نظر گرفت خودرویی که یک ارتباط عالی بین انسان و ماشین برقرار می کند. ۹۱۱ در مدت زمان ۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد.

Mercedes-AMG GT 63 S 4Matic

f - رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

مرسدس AMG GT 4 درب خودرویی است که باعث تعجب همگان شده است این خودروی سدان به کمک پیشرانه قوی اش توانسته یکی از بهترین خودروهای این لیست شود و دومین رتبه این گروه را کسب کند. سیستم چهار چرخ این خودرو کمک فراوانی به اسپرت نشان دادن این خودرو کرده است. مرسدس در مدت زمان ۲.۹ ثانیه توانسته به سرعته ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.

McLaren Senna

phils mclaren senna - رتبه بندی خودروها بر اساس شتاب 0 تا 100 ان ها

بدون شک Senna سریعترین و هدفمندترین خودروی عملکردی است که در این لیست وجود دارد و رتبه اول این گروه را به خود اختصاص داده است ، Senna می تواند در مدت زمان ۲.۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت و ۶.۸ ثانیه به سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.

منبع : motortrend

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.