کیا اپتیما با تغییراتی جدید در سال 2021 عرضه می شود

کیا اپتیما با ظاهری جدید برای سال ۲۰۲۱ وارد بازار می شود

نمای ظاهری

کیا طراحی جدیدی را برای خودروی میان رده اپتیما در نظر گرفته است و ان را منتشر کرده است. از برجسته ترین ویژگی های این خودرو می توان به جلو پنجره جدید این خودرو اشاره کرد.

فرم اصلی مدل قبلی را همچنان حفظ کرده است ولی چراغ های جلو به کلی تغییر کرده اند. چراغ های LED با الگوی Z که برای اولین بار در کیا کادنزا استفاده شده بود در این مدل بکار رفته است.

بر روی کاپوت قسمت های برجسته ای به چشم می خورد که باعث زیباتر شدن این خودرو شده است. بدنه فرم کشیده تری پیدا کرده است و ارتفاع خودرو با توجه به تصاویر و مقایسه با نسل قبلی کوتاه تر به نظر می رسد.

یکی دیگراز قسمت هایی که در عکس های منتشر شده جلب توجه می کند قسمت انتهایی خودرو است.

2020 kia k5 1 - کیا اپتیما با تغییراتی جدید در سال 2021 عرضه می شود

تغییرات ظاهری خودرو

نمای عقب نیز دچار تغییراتی شده است یکی از این تغییرات اصلی چراغ های عقب این خودرو هستند که به صورت یک پارچه در قسمت انتهایی خودرو قرار گرفته اند. نماد اپتیما همچنان در قسمت مرکزی این قسمت به چشم می خورد.

یک خطوط کرومی رنگ از ابتدای درب های جلو شروع  و تا قسمت صندوق خودرو ادامه پیدا می کند این خطوط در نسل قبلی نیز موجود بود و فقط تا درب های اتومبیل شامل می شد.

نمای جانبی نیز کمی برجسته تر به نظر می رسد و با نبودن دستگیره درب ها ظاهری زیباترپیدا کرده است البته این ها برای تبلیغات است و به احتمال زیاد شاهد همان دستگیره های قبلی اپتیما خواهیم بود.

2020 kia k5 - کیا اپتیما با تغییراتی جدید در سال 2021 عرضه می شود

شیشه های درب ها بدون قاب ظاهری زیباتر پیدا می کنند و در کل می توان امتیاز قابل قبولی به نمای ظاهری این خودرو داد. با این حال تا زمان عرضه این خودرو و به نمایش درامدن ان باید صبر کرد تا جزئیات دقیق تر این خودرو به نمایش دربیاید.

نمای داخلی

نوبت به نمای داخلی این خودرو می رسد در این قسمت شاهد کابینی به روز شده هستیم که از فرم جدیدی برخوردار است. صفحه کیلومترهای LED دیجیتال جایگزین کیلومترهای عقربه ای انالوگ شده اند و مانیتور بزرگ تری که جایگزین نسخه قدیمی شده است از تغییرات داخلی این خودرو محسوب می شوند.

همانند مرسدس و BMW مانیتور به سمت راننده متمایل شده است و کابین فرم این خودروها به خود گرفته است در این کابین جدید دیگر شاهد دکمه های زیاد نسخه قبلی نیستیم و ظاهری نسبتا ساده و لوکس دارد.

2020 kia k5 2 - کیا اپتیما با تغییراتی جدید در سال 2021 عرضه می شود

اهرم تعویض دنده به شکل گرد تغییر کرده است و ورودی های هوا نیز باریک تر شده اند. نمای داخلی نیز همانند نمای بیرونی قابل قبول است و امتیاز نسبتا خوبی را می توان به طراحان هیوندای برای طراحی این خودرو داد.

زمان نمایش و عرضه این خودرو هنوز توسط هیوندای منتشر نشده است ولی به احتمال خیلی زیادی در اینده ای نزدیک این اتفاق خواهد افتاد و بعد از ان ما باید شاهد خودروهای به روزتر و زیباتری از هیوندا باشیم زیرا اپتیما نسل جدید را می توان شروع فصل جدیدی از طراحی های هیوندا در نظر گرفت.

منبع: motor1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.