ماشین فضایی تسلا ،با نمایی بسیار زشت

مدیر تسلا،الون ماسک، اولین ماشین پیک آپ خود را در لس آنجلس معرفی کرد. ماشینی فضایی از تسلا که نمایی بسیار زشت دارد، اما تسلا به قدرت آن ایمان دارد. طی مدت معرفی خودرو تا کنون نیز بسیاری از رسانه ها آن را مورد تمسخر قرار داده اند. این در حالی است که الون ماسک از ماشین فضایی خود راضی بوده و آن را مورد ستایش قرار میدهد.

tesla cybertruck 5 - ماشین فضایی تسلا ،با نمایی بسیار زشت

تسلا در سالهای اخیر با ارائه خودروهای بی نظیر بازار خوبی برای خود در سراسر جهان و بخصوص آمریکا پیدا کرده بود. این نمایش عالی، انتظارات و سطح توقع در میان آمریکایی های سخت سلیقه را بالا برده بود. اما اکنون باید نشست و دید که سرنوشت این تسلای زشت چه می شود؟

مشخصات ظاهری؛

tesla cybertruck 9 - ماشین فضایی تسلا ،با نمایی بسیار زشت

نمای بیرون تسلا که نقطه ظعف آن نیز محسوب می شود مورد نقد و تمسخر بسیاری از رسانه ها و علاقه مندان به خودرو گرفته است. در بازار آمریکا که خودرو سازهای مشهور وانت های استایل آمریکن خود را در چشم مخاطبان خود فرو کرده اند و بازار را فرا گرفته اند سخت بتوان رقیبی به زشتی این تسلا را در میان آنها گنجاند.

در بازاری که سری F فورد مخصوصاF-150  رپتور، که موجب قل قل زدن آدرنالین در بدنتان می شود، و پشت سر آنها غول های رام(RAM) از دوج، سیلورادو و کولورادوی شورولت و کنیون جی ام سی، منهای محصولات ژاپنی(تویوتا و نیسان) سخت بتوان جای خود را باز کرد. هر کدام از اینها،نما و ظاهری دلربا دارند که شما را مجذوب تماشای خود می کنند.

خلاصه و مفید، در وصف ظاهر این خودرو می توان ترکیبی معجزه وار از سیب زمینی با فویل آلومینیومی بر روی یک منقل با چهار لاستیک را توصیف کرد.

tesla cybertruck 6 1024x768 - ماشین فضایی تسلا ،با نمایی بسیار زشت

مشخصات فنی؛

این تسلای زشت، در سه مدل قابل عرضه است که به شرح زیر است؛

tesla cybertruck 8 1024x768 - ماشین فضایی تسلا ،با نمایی بسیار زشت

-تک موتوره با محور متحرک عقب که قابلیت پیمایش ۴۰۰ کیلومتر، یدک کشی ۷.۵۰۰ پوند،۰-۱۰۰ در ۶.۵ ثانیه و قیمت ۱۴۳.۰۰۰ درهم است

-دوموتوره با قابلیت چرخش هر چهار چرخ که ۴۸۰ کیلومتر را توانایی پیمایش دارد،۱۰.۰۰۰ پوند توانایی یدک کشی،۰-۱۰۰ در ۴.۵ ثانیه و با قیمت ۱۸۳.۰۰۰ درهم

-سه موتوره،تمام چرخ ها متحرک و قابلیت پیمایش ۸۰۰ کیلومتر با یک بار شارژ،۱۴.۰۰۰پوند یدک کشی و ۰-۱۰۰ در ۲.۹ ثانیه با قیمت ۲۵۷.۰۰۰ درهم.

در ظاهر هم در این پیک آپ ۶ فرد بالغ به راحتی درون بدنه فولادی زد زنگ آن بنشینند. از آنجایی که این تسلا یک پیک آپ می باشد توانایی حمل بار آن نیز مورد توجه است، ۳.۵۰۰ پوند وزن می تواند بر دوش این تسلای زشت سوار شده و حمل شود. مانیتور ۱۷ اینچی در مرکز داشبورد تنها نکته مورد توجه است. این ماشین خالی از همه چیز است.

tesla cybertruck 4 - ماشین فضایی تسلا ،با نمایی بسیار زشت

در نهایت نکاتی که می توان مورد توجه واقع شود از قرار زیر است:

  • قابلیت عرضه از ۲۰۲۱ و برای مدل فول آپشن از ۲۰۲۲
  • آبرو ریزی در حین رونمایی از تسلای زشت و شیشه زد ضربه ای که شکست
  • توانایی پیمایش عالی حتی برای مدل بیس خودرو
  • قدرت حمل و عدم آلایندگی تسلا
  • قیمت نسبتا مناسب
  • کابینی بی روح و انگیزه برای سواری هیجان انگیز
1 نظر
  1. هرکی می گوید

    خیلی بد شکل ولی قویه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.