گرانترین کوروت مدل 2020 با قیمت 114 هزار دلاری

گرانترین کوروت های مدل ۲۰۲۰ ارزشی در حدود ۱۱۴ هزار دلار دارند.

قیمت گذاری های قسمت های مختلف این خودرو که امکان تغییر و سفارشی شدن هستند منتشر شده است و ما قصد داریم تا بخش ها را بررسی کنیم.

از زمان رونمایی شدن این خودرو ما منتظر منتشر شدن اطلاعات تکمیلی این خودرو بودیم که بررسی کنیم که با اضافه کردن بخش های مختلف به این خودرو و یا تقویت ان ها قیمت خودرو چه مقدار تغییر پیدا خواهد کرد. بعد از رونمایی این خودرو در ماه اکتبر اخیرا این کمپانی قیمت های کامل این خودرو را منتشر کرده که بر اساس ان گرانترین مدل کوروت Stingray کانورتیبل ۲۰۲۰ ارزشی در حدود ۱۱۴ هزار خواهد داشت.

عکس هایی از کوروت Stingray کانورتیبل گران قیمت ترین مدل این خودرو

2020 chevy corvette stingray convertible most expensive version 1 - گرانترین کوروت مدل 2020 با قیمت 114 هزار دلاری2020 chevy corvette stingray convertible most expensive version 2 - گرانترین کوروت مدل 2020 با قیمت 114 هزار دلاری2020 chevy corvette stingray convertible most expensive version 3 - گرانترین کوروت مدل 2020 با قیمت 114 هزار دلاری2020 chevy corvette stingray convertible most expensive version 4 - گرانترین کوروت مدل 2020 با قیمت 114 هزار دلاری2020 chevy corvette stingray convertible most expensive version 5 - گرانترین کوروت مدل 2020 با قیمت 114 هزار دلاری2020 chevy corvette stingray convertible most expensive version - گرانترین کوروت مدل 2020 با قیمت 114 هزار دلاریبه سراغ نسخه مجهز ۳ لیتری این خودرو می رویم که قیمت پایه ان از ۷۸.۹۴۵ دلار شروع می شود. با اضافه کردن رنگ Red Metallic Tintcoat 995 دلار و همچنین یک نوار مسابقه دوتایی نیز ۹۹۵ دلار به قیمت ماشین می افزاید.

یکی از گران ترین بسته های عملکردی برای این خودرو بسته عملکردی ۵۰۰۰ دلاری Z51 و کیت بدنه ۴۸۵۰ دلاری است .  جلو پنجره های مشبک ۲۰۹۵ دلاری و ایینه های جانبی ۱۱۴۵ دلاری از جنس فیبر کربن از دیگر بسته های انتخابی این خودرو به حساب می اید. مجموعه چرخ های ۱۹ اینچی جلو و ۲۰ اینچی در عقب هزینه ای برابر ۲۶۹۵ دلار دارد.

کوروت در کنار بسته های عملکردی و تزیینی برای این خودرو یک کیف چرم ۱۴۵۰ دلاری را نیز برای شما فراهم کرده است همچنین کاورهای داخل درب خودرو که ۴۶۰ دلار هزینه دارند و با یک لایه فیبر کربنی با قیمت ۱۵۰۰ دلار پوشیده می شوند. صندلی های اسپرت Competition یکی دیگر از این اپشن ها هستند که قیمتی در حدود ۵۰۰ دلار دارند.

با تمام بسته های مشخص شده برای اگر می خواهید که کوروت Stingray کانورتیبل ۲۰۲۰ را با تمام اپشن های اضافی تهیه کنید باید بدانید که هزینه نهایی این خودرو ۱۳۳ هزار و ۹۹۵ دلار می باشد به اضافه لوازم جانبی ۱۱۰ دلاری که ۴ کابل برای اتصال گوشی شما به خودرو است.

همانطور که احتمالا تا کنون می دانید تولید C8 تا فوریه سال ۲۰۲۰ به تعویق افتاده است بنا براین برای داشتن این خودروی شگفت انگیز باید مدت زمان بیشتری را صب کنید

منبع : motor1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.