نگاه کنید؛به شتاب گیری دوج هلکت XR

شتاب گیری دوج هلکت XR با ۸۸۸ اسب بخار قدرت؛

انگار فردایی وجود ندارد

در راستای هدف بهتر شدن؛ اینبار دوج هلکت XR با دو سوپرشارژر ۲.۴ لیتری مجهز شده است. در این هلکت مقدار بسیار جزئی تیون انجام گرفته و نسبت دنده های گیربکس نیز بسیار جزئی تغییر کرده است. با این تغییرات می توان از دوج هلکت XR انتظار داشت که در دنده های بالاتر نیز شتابگیری بسیار عالی داشته باشید.

مشخصات فنی؛

با تمام این اوصاف این شیطان پر شتاب قادر است ۸۸۸ (عجب عدد شیطانی) اسب بخار نیرو تولید کند. این عدد معادل چیزی در حدود ۶۶۲ کیلووات است، یک نیروگاه به تمام معنا. گشتاوری که به لاستیکها برای شتابگیری منتقل می شود ۷۳۷ پوند فوت یا ۹۹۹ نیوتن متر است. با این میزان گشتاور سخت گردنی بتواند در مقابل تکیه زدن به پشت سری صندلی مقاومت کند.

مشخصات ظاهری؛

کیت بدنه سفارشی روی بدن دوج هلکت XR سوار شده او را عریض تر و صد البته با ابهت تر کرده است. بدنه ای پهن پیکر که در نگاه اول کمتر کسی انتظار چنین سرعت و شتابگیری را از آن دارد. چراغ های همیشه مخوف دوج هلکت را با رنگ قرمز،تعریفی دو برابر از خوف و وحشت را بیان میکند.

رینگ و لاستیک هایی مخصوص، برای تحمل فشار گشتاور وحشتناک دوج هلکت تعبیه شده است. هواکش بزرگ در جلوی کاپوت به کمک جلو پنجره آن آمده است تا هوای مورد نیاز پیشرانه این شیطان عجول را تامین کنند.

نتیجه؛

این خودرو توسط کمپانی AEC تیون شده است تا هم نام این شرکت را به گوشها برساند و هم آوازه دوج را بیشتر کند. یقینا این دوج هلکت XR می تواند یکی از پرچمداران جدید و شهره در جهان خودرو باشد.

بی شک این دوج هلکتXR با صفات شیطانی که دارد سواری بی نظیری به شما می دهد. تجربه سواری این خودرو می تواند یکی از بهترین لحظات زندگی شما را رقم بزند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.