تویوتا یاریس کراس،به جمع SUV های هیبرید پیوست

تویوتا یاریس در حال تبدیل شدن به یکی از نام های معروف و رایج در دو دهه اخیر است. این خودرو در قالب یک سدان جمع و جور خانوادگی،یا یک هاچ بک جادار و مقرون به صرفه عرضه شده است. اما اکنون تویوتا تصمیم دارد آن را در یک کلاس دیگر یعنی تویوتا یاریس کراس اوور عرضه کرده و به جمع SUV های هیبرید ارسال کند.

بازار تویوتا یاریس در دنیا؛

در بازار بین المللی یاریس با نام های متفاوت عرضه میشود،که رقبایی همچون مزدا۲ دارد. در هر صورت یاریس کراس قرار است که بر اساس پلت فرم GA-B ساخته شود که مخصوص ژاپن و اروپا است.خاصیت این پلت فرم عدم نیاز به فضای زیاد و چست و چابک بودن آن است. تویوتا یاریس قرار است کمک دست CH-R باشد تا بازار پایین دست آن را پوشش دهد.

طراحی تویوتا یاریس کراس؛

تویوتا، یاریس را بسیار ایمن طراحی کرده است. تویوتا برای یاریس یک محیط کاملا خصوصی طراحی کرده است که بر خلاف CH-R بسیار شاد و فان طراحی شده است. بر خلاف ظاهر آرام  تویوتا یاریس کراس،شما میتوانید نشانه هایی از  SUVبودن را در آن پیدا کنید. همچنین در خارج از اتاق هم میتوانیدرنگهای جالبی همچون طلایی و چرخ های ۱۸ اینچی را سفارش دهید.

مشخصات فنی تویوتا یاریس کراس؛

قدرت این تویوتا یاریس کراس کوچک از موتوری ۳ سیلندر و ۱.۵ لیتری با سوخت بنزین و دو موتور برقی تامین می شود. ترکیب دو موتور برقی و بنزینی مجموعا ۱۱۶ اسب بخار است. این در حالی است که تویوتا به صورت آپشنال نسخه تمام چرخ متحرک را نیز عرضه کرده است.

تویوتا یاریس ۲۰۲۱ را می توان یکی از بی انگیزه ترین خودروهای این سال معرفی کرد. زیرا این خودرو برای پر کردن لیست نام یاریس ساخته میشود، همچنین رقبایی قدر نیز دارد که میدن را به راحتی خالی نمیکنند.

گالری تویوتا یاریس کراس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.