شاهین و ساینا S؛در صف فروش قرار گرفتند

یک شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ زمان شروع پیش فروش دو خودروی جدید سایپا می باشد.شاهین که برروی پلتفرم یاریس ۲۰۰۰ توسعه یافته است به عنوان خودرویی خانوادگی فردا توسط سایپا به فروش می رسد.

همچنین فیس لیفت جدید ساینا با نام ساینا S،نیز همچون شاهین به سایت فروش سایپا خواهد آمد،هنور شرایط و بخشنامه ای توسط سایپا منتشر نشده است اما به محض انتشار،توسط اروند پلاک به اطلاع عموم خواهد رسید.

بخشنامه فروش و معرفی اختصاصی شاهین و ساینا S را میتوانید در اروند پلاک بخوانید.

سایپا شاهین با موتور M15 توربو با کد(TCM15) به فروش می رسد،احتمال می رود سایپا ابتدا آن را با گیربکس دستی عرضه نماید.

بررسی اختصاصی سایپا شاهین

سایپا ساینا S نیز با موتور M15،همانند قبل به تولید و فروش می رسد.

بررسی اختصاصی سایپا ساینا S

بخشنامه پیش فروش یک ساله سایپا

1 3 - شاهین و ساینا S؛در صف فروش قرار گرفتند

در این طرح که به‌مدت سه روز و تا سه‌شنبه ۲۰ خردادماه اجرا خواهد شد، علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت شبانه‌روزی با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به‌نشانی https://saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

براساس این گزارش، متقاضیانی که قبلا جهت شرکت در روش فروش فوق‌العاده، نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده‌اند نیز لازم است با مراجعه مجدد به سایت مذکور نسبت به انتخاب خودرو اقدام کنند.

در طرح پیش‌فروش مذکور، هیچ‌گونه مبلغی به‌عنوان پیش‌دریافت تا قبل از اعلام اسامی منتخبان در قرعه‌کشی اخذ نمی‌شود.

پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی، منتخبان باید ظرف ۴۸ ساعت نسبت به واریز وجه پیش‌پرداخت قیمت خودرو به‌صورت علی‌الحساب، انتخاب نوع و مدل خودرو و زمان تحویل اقدام کنند.

همچنین در این طرح نیز تمام محدودیت‌های قبلی همچون محدودیت کد ملی، داشتن حداقل ۱۸ سال سن و برخورداری از گواهینامه رانندگی خودرو، عدم امکان صلح و ممنوعیت انتقال خودرو به‌صورت وکالتی و نداشتن سابقه ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو در ۳۶ ماه گذشته نزد سایپا و ایران‌خودرو برقرار است.

کدپستی متقاضی و کدنمایندگی انتخابی توسط مشتری باید از یک استان باشد و در صورتی‌که مشتری حداکثر سه‌ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند، کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد.

در پایان گفتنی است اگر تعداد ثبت نام ها و متقاضیان بیشتر از خودرو قابل عرضه باشد، قرعه‌کشی انجام خواهد شد و همچنین منتخبان قرعه‌کشی تاریخ‌های ۱۷ و ۱۸ خرداد طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا و ایران‌خودرو، امکان شرکت در این طرح پیش‌فروش را نخواهند داشت.

منبع: سایپا نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.