تصاویر جاسوسی: استفاده از قطعات مرسدس بنز در آستون مارتین DB11

شاید یکی از پرکارترین افراد در این روزها، همین عکاسان کنجکاو علاقه‌مند به دنیای خودروها باشند که مطمئناً قبل از این با اخباری چون «تصاویر مخفیانه آلپینا B7 2016» و «تصاویر مخفیانه آلفا رومئو جولیا» در پدال، از فعالیت سخت و دشوار این افراد آگاه شده‌اید!

|اس\2017 Merc S63 AMG Cabriolet2 765x510 - تصاویر جاسوسی: استفاده از قطعات مرسدس بنز در آستون مارتین DB11

حال امروز نوبت به آستون مارتین DB11 می‌رسد که در اطراف پیست معروف نوربرگ‌رینگ آلمان دیده شده است و مگر می‌شود که در آن حوالی یک عکاس علاقه‌مند حضور نداشته باشد تا تصاویری ثبت و به وب‌سایت‌ها فرستاده شود؟ اصلاً بین خودمان باشد، اما شاید این‌ها همه بخشی از نقشه‌های تبلیغاتی سازندگان باشد!

2017 Merc S63 AMG Cabriolet6 765x487 - تصاویر جاسوسی: استفاده از قطعات مرسدس بنز در آستون مارتین DB11

 

در اواخر سال ۲۰۱۳ بود که آستون مارتین طی قراردادی از مرسدس بنز خواست تا در تولید موتورهای V8 و همین‌طور قطعات الکتریکی خودروهایش با هم همکاری کنند؛ به نظر می‌رسد که این همکاری حداقل تا به امروز به خوبی و خوشی سپری شده است، چرا که چند روز پیش نسخه‌ی آزمایشی آستون مارتین DB11 با کلیدابزار ساخت مرسدس بنز دیده شده است.

2017 Merc S63 AMG Cabriolet10 765x489 - تصاویر جاسوسی: استفاده از قطعات مرسدس بنز در آستون مارتین DB11

بعضی از قسمت‌های تصویر بالا آشنا به نظر نمی‌رسند؟ نظرتان راجع به سیستم تهویه‌ی مطبوع خودرو چیست؟ بگذارید خیالتان را راحت کنم، این قطعات هرچند تغییرات اندکی به خود دیده‌اند، اما دقیقاً قبلاً در مرسدس بنز کلاس S کوپه استفاده شده‌اند؛ اگر به داشبورد دیجیتالی خودرو نیز توجه کنید متوجه شباهت آن به محصولات مرسدس بنز خواهید شد، به‌هرحال این قسمت هم تولید خود مرسدس بنز است!

2017 mercedes amg s63 cabriolet spy shots 765x466 - تصاویر جاسوسی: استفاده از قطعات مرسدس بنز در آستون مارتین DB11

حال در مورد قطعات داخلی‌تر صحبت کنیم؛ به احتمال خیلی زیاد در نسخه‌ی (عادی‌تر) DB11 شاهد استفاده از یک موتور V8 بر پایه‌ی موتورهای AMG مرسدس بنز خواهیم بود و همین‌طور در نسخه‌ی رده بالاتر آن از یک موتور V12 تولید خود آستون مارتین استفاده خواهد شد.

2017 Merc S63 AMG Cabriolet12 765x510 - تصاویر جاسوسی: استفاده از قطعات مرسدس بنز در آستون مارتین DB11

تمام موارد بالا بر روی یک سکو (پلتفرم) سبک ساخته شده از موادی چون آلومینیوم و کربن سوار خواهند شد و انتظار می‌رود که سوپرکار بعدی آستون مارتین در سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شود.

آستون مارتین با قطعات ساخته شده توسط مرسدس بنز واقعاً جالب خواهد بود! خدا را چه دیدید، شاید در ایران آن را آستون بنز یا مرسدس مارتین صدا کنند!

منبع: LeftLaneNews

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.