نویسنده:
// چهارشنبه , ۰۷ مرداد ۹۴ ساعت ۰۳:۰۳
مجموعه عظیم تست خودروهای جنرال‌ موتورز

کمپانیجنرال‌ موتورز محوطه‌ای به مساحت ۵۲ هکتار را به تست سیستم‌های امنیتی و تکنولوژی‌های خودکار برای محصولات جدید اختصاص داده است.

10

این محدوده‌ی آزمایشی که در نزدیک دیترویت قرار گرفته است بسیاری از شرایط جاده‌ای را شبیه‌سازی می‌کند. این سایت شامل یک پارکینگ و مجموعه‌ای از تونل‌ها و ناحیه‌های تست پیاده‌رو گول‌زننده است. شبیه‌ساز بزرگراهی نیز شامل ۶ لاین، مکان‌های شیب‌دار و غیر شیب‌دار، شرایط مختلف روشنایی در جاده و تابلوهای جاده‌ای است که جانشین مکان‌های مختلف جهان در این محوطه هستند.

gm-active-safety-test-area-01-765x510

در رابطه با همین محوطه‌ها جی‌ام، ۱۶ هکتار را به تست وسایل نقلیه‌ی رباتی و خودکار اختصاص داده است. خودروساز می‌گوید محدوده‌ی جدید مکان تست تکنولوژی‌های ارتباطی بین خودروها مثل تبادل اطلاعات در مورد سرعت، مکان و ترمزگیری خواهد بود. از این جمله سیستم سوپر کروز رانندگی خودکار در کادیلاک CTS 2017 را می‌توان ذکر کرد.

 

gm-active-safety-test-area-02-526x349GM برای مدل‌های ۲۰۱۶ محصولاتش ۲۲ نوع متفاوت تکنولوژی‌های امنیتی فعال را ارائه می‌دهد. این امکانات هر ۴ برند GM را شامل می‌شود. حتی برای مثال سیستم هشدار حرکت بین خطوط و برخورد از جلو برای شورولت اسپارک ۲۰۱۶ در دسترس خواهد بود.

 

gm-active-safety-test-area-building-765x510

دوربین نمایش نقاط کور، جلوگیری از تصادف با عابر پیاده از جلو، دوربین عقب بجای آینه، دید در شب و ترمزگیری خودکار در سرعت‌های پایین وارد خطوط تولید محصولات جدید GM خواهد شد.

gm-active-safety-test-area-highway-765x510

gm-active-safety-test-area-restricted-sign-526x351

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •