چرخ‌های جدید بنتلی کانتیننتال

تصور کنید در یک روز گرم و آفتابی گوشه‌ای ایستاده‌اید و به یک کانتیننتال GTC می‌نگرید، و این فکر مدام در ذهنتان می‌چرخد که حتماً و حتماً تک‌تک ثروتمندان دنیا یکی از این‌ها دارد یا حداقل قبلاً داشته.

bentley cont gtc hre wheels 1 526x345 - چرخ‌های جدید بنتلی کانتیننتال

خب باید اعتراف کنیم که جمله قبلی درست نیست اما صرف‌نظر از ظاهرش، من و شما که از میزان محبوبیت بنتلی کانتیننتال بی‌خبر نیستیم. حتی شاید از بس جلوی دیدمان است به آن توجهی نکنیم.

bentley cont gtc hre wheels 5 765x510 - چرخ‌های جدید بنتلی کانتیننتال

البته ذوق و خلاقیت چاشنی هر خودرویی شود، آدمی را به وجد خواهد آورد و تنها مختص بنتلی نیست. از همه این‌ها گذشته، توجهتان را به بنتلی کانتیننتال V8 مدل اس کانورتیبل جلب می‌کنم. درحالی که ارتفاعش را کاهش داده و بر ۲ جفت‌چرخ زیبای HRE P103 تکیه کرده است. به نظر شما این چرخ‌ها اندازه‌اند؟

bentley cont gtc hre wheels 6 526x351 - چرخ‌های جدید بنتلی کانتیننتال

خواهی‌نخواهی بنتلی هنوز هم اضافه‌وزن قدیمی را به دوش می‌کشد اما این بار به لطف موتور ۵۲۸ اسب بخاری که در سینه‌اش می‌تپد هنوز هم تندوتیز است و صفر تا صد را ظرف ۴٫۷ ثانیه پر می‌کند. تا یادمان نرفته، بد نیست بدانید که این بنتلی با گشتاور ۶۸۰ نیوتون-متری تخت گاز تا ۳۰۸ کیلومتر بر ساعت سرعت می‌گیرد، بد نیست.

bentley cont gtc hre wheels 9 765x510 - چرخ‌های جدید بنتلی کانتیننتال

 

چه طرفدار باشید چه نه، موظفید به میراث، به ابهت و به سطح راحتی و کیفیت داخلی بی‌حدوحصرش احترام نهید. حقیقت اینکه این موجود چهارچرخ در مسیر مستقیم به سرعت لبخند را به چهره شما می‌چسباند. ولی با این وجود اگر که با این تضاد جالب بین رنگ‌آمیزی داخل و خارج بنتلی کنار نیایید، آن لبخند خط قبلی به خطر خواهد افتاد. به‌هرحال … چه خودروی زیبایی.

bentley cont gtc hre wheels 11 765x510 - چرخ‌های جدید بنتلی کانتیننتال

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.