رونمایی سوزوکی اس‌کراس در هندوستان

پس از مجارستان و چین، هندوستان سومین کشوری است که سوزوکی SX4 اس‌ کراس را تولید خواهد کرد. «ماروتی سوزوکی ایندیا» مدل اس کراس را در هندوستان به عنوان یک «کراس‌اور پرمیوم» معرفی کرده و از طریق یک کانال فروش فورش جدید‌التأسیس به نام نکسا (Nexa) آن را خواهد فروخت. ماروتی سوزوکی برنامه دارد تا ۱۰۰ نمایندگی «نکسا» را در سال جاری مالی بازگشایی کند و این تعداد را در آینده، افزایش نیز بدهد.

Suzuki-S-Cross-India-2-526x296

 

برای پیشرانه سوزوکی اس‌ کراس در هندوستان، دو موتور دیزلی درنظر گرفته شده است؛ اولی یک موتور ۱/۶ لیتری چهار سیلندر است که ۱۱۸ اسب‌بخار قدرت دارد و گشتاور حداکثری برابر ۳۲۰ نیوتن‌متر تولید می‌کند. این نوع پیشرانه در اروپا نیز ارائه می‌شود. دومین گزینه، یک موتور ۱/۳ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۸۹ اسب‌بخار و گشتاور ۲۰۰ نیوتن‌‌متر است. موتور بزرگتر به صورت استاندارد با یک گیربکس دستی ۶ دنده همراه است. این در حالی است که موتور کوچکتر از نوع ۵ دنده دستی استفاده می‌کند.

Suzuki-S-Cross-India-4-526x270

 

۸مطابق گفته سوزوکی، مدل اس کراس در عین داشتن۰۵۲ «راحتی» در سطح یک سدان، عملکردی همانند یک شاسی‌بلند دارد. در نتیجه، گزینه‌ای مناسب برای رانندگی هم در محیط‌های شهری و هم در جاده‌های مختلف است. شروع قیمت این مدل در هند از ۸۳۴ هزار روپیه است که تقریباً معادل ۱۳۰۸۰ دلار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.