نویسنده:
// یکشنبه , ۲۶ مهر ۹۴ ساعت ۰۴:۰۰
معرفی خودرو لکسس GS F مدل ۲۰۱۶

لکسس اطلاعات کامل و همین‌طور یک گالری تصاویر جدید از آخرین مدل اضافه‌شونده به سری پرفورمنس F، یعنی GS F سدان منتشر کرده است. GS F پرفورمنس سدان مدل ۲۰۱۶ که از موتور تنفس طبیعی ۵ لیتری V-8 برای پیشرانه استفاده می‌کند، قدرتی به میزان ۴۶۷ اسب‌بخار دارد، با توسعه خود در مشهورترین پیست‌های مسابقه و از جمل نوربرگ‌رینگ، نوید یک «هندلینگِ عالی» را داده است.

2016-Lexus-GS-F-11-765x510

موتور V8 با خط قرمز ۷۳۰۰ دور بر دقیقه، قدرتی برابر ۴۶۷ اسب‌بخار و گشتاوری به میزان ۵۲۷ نیوتن‌متر در اختیار قرار می‌دهد. این موتور می‌تواند در دو حالت چرخه اتکینسون (به منظور مصرف بهینه در سرعت‌های معمولی) و چرخه اتو (برای سطوح بالاتر عملکرد در هنگام شتاب‌گیری به کار خود ادامه دهد. در کنار این موتور، یک گیربکس اتوماتیک ۸ سرعته شیفت مستقیم اسپورت (SPDS) به همراه پدل‌شیفتر قرار گرفته است.

2016-Lexus-GS-F-18-765x510

چهار تنظیم مختلف می‌توان برای رانندگی با لکسس GS F مدل ۲۰۱۶ انتخاب کرد؛ نرمال، اکو، اسپورت S و اسپورت S+. این خودرو همچنین مجهز به دیفرانسیل گشتاور برداری (TVD) است که موجب بهبود هندلینگ و عملکرد در شرایط مختلف با استفاده کنترل دقیق گشتاور چرخ عقب می‌شود و به مدیریت حرکت خودرو در پیچ‌ها کمک زیادی می‌کند.

2016-Lexus-GS-F-5-526x351

برای TVD سه تنظیم می‌توان درنظر گرفت؛ استاندارد، اسلالوم (با تأکید بیشتر بر واکنش فرمان) و تِرَک (هندلینگ بهتر در سرعت‌های بالاتر). در همین حال، لکسس هنوز مشخصات عملکردی این خودرو را اعلام نکرده است.

2016-Lexus-GS-F-8-765x510

از لحاظ تجهیزات ایمنی، لکسس GS F مدل ۲۰۱۶ به صورت استاندارد با سیستم ایمنی Lexus Safety System + همراه است که برای جلوگیری از برخوردها در سرعت‌ها و شرایط مختلف، بسیار مفید است. این پکیج به صورت یکپارچه با تکنولوژی‌های هوشمند ایمنی شامل سیستم پیش‌برخورد (PCS)، هشدار انحراف از خطوط (LDA)، نوربالای اتوماتیک (AHB) و کروز کنترل دینامیک راداری (DRCC) همراه است.

2016-Lexus-GS-F-27-526x351

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  • 
    دیدگاه ها | ۱ |

    1. YASHAR گفت:

      سلم میشه لطف کنید قیمته این خودرو بگید البته اروندش