مرسدس بنز کلاس E مدل 2016 در نمایشگاه خودروی دیترویت

مرسدس بنز کلاس E مدل ۲۰۱۶ در نمایشگاه خودروی دیترویت

مرسدس بنز کلاس E جدید از همان زبان طراحی اخیر بنز سود می‌برد و جای تعجبی نیست که شباهت بسیار زیادی بین آن و برادر کوچکترش یعنی کلاس سی و برادر بزرگترش یعنی کلاس اس دیده می‌شود. درواقع این خودرو یک نسخه کوچک شده از کلاس اس محسوب می‌شود. کسانی هم که چندان با محصولات مرسدس آشنا نباشند حتماً آن را با یک کلاس سی اشتباه خواهند گرفت.

مرسدس بنز به تدریج در حال کاستن از پوشش‌های استتار مدل‌های در حال آزمایش کلاس E جدید است و بدین ترتیب ما قادریم چشم‌انداز بهتری نسبت به نسل جدید این کلاس پرفروش مرسدس پیدا کنیم. پلتفرم مورد استفاده این خودرو MRA بوده که از پلتفرم کلاس سی مشتق شده و نشان از رژیمی سخت در بخش وزن آن دارد.

61 - مرسدس بنز کلاس E مدل 2016 در نمایشگاه خودروی دیترویت
مرسدس بنز کلاس E مدل ۲۰۱۶ در نمایشگاه خودروی دیترویت
5 1 - مرسدس بنز کلاس E مدل 2016 در نمایشگاه خودروی دیترویت
مرسدس بنز کلاس E مدل ۲۰۱۶ در نمایشگاه خودروی دیترویت

درون کابین با نگاهی به مرسدس کلاس اس بوده و نمایشگر پهن دوتایی داشبورد و بسیاری از قسمتهای دیگر آن مشابه این کلاس است. کلاس E جدید لوکس‌تر از قبل شده و حتی نسخه‌های با فاصله بین دو محور کشیده‌تری از آن با نشان مایباخ ممکن است ارائه شوند.

این خودرو اوایل ژانویه در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شد و پس از مدت کوتاهی به عنوان سدان مدل ۲۰۱۶ روانه بازار می‌شود. احتمالاً مدل‌های واگن، کوپه و کانورتیبل آن نیز با فاصله زمانی اندکی معرفی خواهند شد. حتی شایعات از ارائه یک مدل واگن با شاسی مرتفع‌تر برای رقابت با آئودی A6 Allroad نیز حکایت دارند. شاید هم مدل‌های شوتینگ بریک یا مدلی مشابه با CLA را در این کلاس هم شاهد باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.