معرفی سانگ‌یانگ توریسمو ۲۰۱۶

سانگ‌یانگ مدل جدید توریسمو ۲۰۱۶ را با قیمت اولیه ۱۸ هزار و ۹۹۵ پوند معرفی کرده است. این خودرو که شرایط را برای جابجایی ۷ سرنشین بزرگسال در یک وضعیت راحت و همراه با وسایل‌شان فراهم می‌کند، بیش از ۵ متر طول دارد و از تنظیمات صندلی‌های ۲+۳+۲ در داخل کابین استفاده می‌کند. صندوق عقب توریسمو به اندازه ۸۷۵ لیتر برای حمل وسایل گنجایش دارد و اگر ظرفیت سرنشین از ۷ به ۲ نفر برسد، این فضا برابر ۳۱۴۶ لیتر خواهد بود.

2016 Ssangyong Turismo 08 516x344 - معرفی سانگ‌یانگ توریسمو ۲۰۱۶

برای مدل ۲۰۱۶ از توریسمو، یک موتور جدید ۲/۳ لیتری دیزلی با استاندارد یورو ۶ اضافه شده که قدرتی به میزان ۱۷۸ اسب‌بخار و گشتاور حداکثری برابر ۴۰۰ نیوتن‌متر در بازه ۱۴۰۰ تا ۲۸۰۰ دور بر دقیقه در اختیار قرار می‌دهد. میزان تولید آلودگی CO₂ معادل ۱۸۹ گرم در هر کیلوگرم که نسبت به مدل قبلی ۴×۲ با گیربکس دستی (۱۹۹ گرم در هر کیلومتر) کاهش نشان می‌دهد. همچنین مصرف سوخت این خودرو نیز بهبود یافته و در حال حاضر در حالت ترکیبی در هر ۱۰۰ کیلومتر، ۶ لیتر مصرف می‌کند. این در حالی است که مدل قبلی، ۶/۳۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف می‌کرد.

2016 Ssangyong Turismo 06 516x344 - معرفی سانگ‌یانگ توریسمو ۲۰۱۶

از نکات دیگر این مدل جدید، یک گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک تأمین‌شده از طرف مرسدس‌بنز است که به عنوان یک آپشن انتقال قدرت ارائه شده است. خریداران این خودرو به صورت استاندارد، یک گیربکس دستی ۶ دنده به همراه سیستم دیفرانسیل عقب دریافت می‌کنند و در همین حال، در نسخه سطح بالای ELX، می‌توان از سیستم انتخابی ۴×۴ به صورت استاندارد استفاده کرد.

2016 Ssangyong Turismo 05 516x344 - معرفی سانگ‌یانگ توریسمو ۲۰۱۶2016 Ssangyong Turismo 06 516x344 - معرفی سانگ‌یانگ توریسمو ۲۰۱۶2016 Ssangyong Turismo 04 516x344 - معرفی سانگ‌یانگ توریسمو ۲۰۱۶

قیمت مدل تجدیدنظر شده سانگ‌یانگ توریسمو از ۱۸۹۹۵ پوند برای تریم پایه SE شروع می‌شود و در تریم ELX 4×۴ با گیربکس اتوماتیک به ۲۴ هزار و ۹۹۵ پوند می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.