تبدیل PT کروزر پیر به یک وانت اسپرت

گاهی اوقات یک پروژه تیونینگ به مسیرهای دیوانه‌وار و نامتعارف کشیده می‌شود و این نسخه از کرایسلر PT کروزر بازنشسته نیز همین شرایط را دارد. این خودروی با ظاهر عجیب و غریب، زندگی خود را به عنوان یک مدل معمولی PT کروزر آغاز کرده است، ولی در حاضر، مالک آن تصور کرده که یک ظاهر پیکاپ هات‌رود برای آن مناسب‌تر است. در نتیجه، یک ظاهر منحصر به فرد برای آن ایجاد شده است.

Chrysler PT Cruiser 11 516x344 - تبدیل PT کروزر پیر به یک وانت اسپرت

پس از اضافه کردن یک کیت بدنه عریض که ما را به یاد پیکاپ‌های فورد در دهه ۱۹۴۰ میلادی می‌اندازد، توجه مالک خودرو به طراحی داخلی معطوف شده و برای این منظور به سراغ گروه تیونر بلغاری، «کربن موتورز» رفته است.

Chrysler PT Cruiser 8 516x344 - تبدیل PT کروزر پیر به یک وانت اسپرت

مطابق گفته کربن موتورز (که هیچ ارتباطی با کمپانی سازنده خودروهای پلیس ندارد)، طراحی داخل کابین به منظور مطابقت با ظاهر بدنه خودرو انجام شده است. البته خوشبختانه شرایط طراحی جدید کابین بسیار بهتر از بدنه با برچسب‌های ارتشی است.

Chrysler PT Cruiser 3 516x344 - تبدیل PT کروزر پیر به یک وانت اسپرت Chrysler PT Cruiser 5 516x344 - تبدیل PT کروزر پیر به یک وانت اسپرت Chrysler PT Cruiser 6 516x344 - تبدیل PT کروزر پیر به یک وانت اسپرت

از تصاویر پیداست که المان‌های پلاستیکی در پوششی از چرم قرار داده شده‌اند و توجه به جزئیات در این کابین ستودنی است. به جز صندلی‌ها، داشبورد و حتی درها نیز شامل تریم کامل چرمی شده‌اند. مکمّل این طراحی‌ها، یک کنسول وسط سفارشی است که منحصراً برای این منظور ساخته شده است.

Chrysler PT Cruiser 10 516x344 - تبدیل PT کروزر پیر به یک وانت اسپرت

در همین حال، در مورد آپگرید موتور این خودرو و اینکه چه نوع پیشرانه‌ای برای این منظور استفاده شده، اطلاعات چندانی در دست نیست. ولی این احتمال می‌رود که این تغییرات به محفظه موتور گسترش نیافته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.