قیمت‌گذاری آکورا NSX جدید

آکورا قیمت‌گذاری سوپر اسپرت دوباره متولد شده NSX را اعلام کرد و قرار است در بهار آینده عرضه آن در نمایندگی‌های آمریکا شروع شود. شروع قیمت از ۱۵۶ هزار دلار برای مدل پایه بوده و تا ۲۰۵۷۰۰ دلار برای مجهزترین مدل به پایان می‌رسد. آکورا می‌گوید NSX جدید اولین ماشین این برند هست که قابلیت سفارشی‌سازی دارد و مشتریان می‌توانند تعدادی از گزینه‌های مدل هیبرید را سفارش دهند، از جمله هشت رنگ خارجی و چهار رنگ داخلی و سه روکش مختلف صندلی قابل سفارشی‌سازی هستند.

2016 Acura NSX 107 526x322 - قیمت‌گذاری آکورا NSX جدید

2016 Acura NSX 117 526x322 - قیمت‌گذاری آکورا NSX جدید

2016 Acura NSX 119 526x322 - قیمت‌گذاری آکورا NSX جدید

گزینه‌های دیگر، قابل سفارشی‌سازی در داخل و خارج خودرو شامل سه رنگ مختلف برای رینگ‌ها، ترمز کربن سرامیک، بسته اسپرت فیبر کربن برای داخل کابین، سقف فیبر کربن و امکانات دیگر، خواهد شد.

جان ایکدا، مدیرعامل و مدیرکل بخش آکورا می‌گوید:

NSX اوج دقت و ظرافت در طراحی و عملکرد آکورا است و ما هیجان‌زده‌ایم، گام بعدی در جهت آوردن آن به بازار است. ما در حال ایجاد فضای جدید در قلمرو سوپر اسپرت‌ها هستیم، با کنار زدن لفاف فراتر از تفکرات مرسوم در مورد سوپر اسپرت‌ها-درست مثل NSX اصلی.

نام تجاری لوکس هوندا دریافت سفارش‌ها برای NSX جدید را از تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۴ شروع خواهد کرد. اولین مدل تولیدی به نفع سازمان‌های خیریه در بارت جکسون به حراج گذاشته خواهد شد.

2017 Acura NSX 7 516x344 - قیمت‌گذاری آکورا NSX جدید

NSX جدید با یک موتور V6 توربو که در وسط نصب شده عرضه می‌شود که به همراه سه موتور الکتریکی دیگر درمجموع ۵۷۳ اسب بخار تولید می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.