نویسنده:
// پنج شنبه , ۱۰ دی ۹۴ ساعت ۰۳:۰۰
معرفی رولزرویس ریث نسخه ویژه ریث کربن فایبر ادیشن

رولزرویس نسخه ویژه دیگری از مدل ریث را معرفی کرده است. این مدل که تحت نام «ریث کربن فایبر ادیشن» به فروش می رسد یک کوپه لوکس سفارشی سازی شده رولزرویس نسخه ویژه دیگری از مدل ریث را معرفی کرده است. این مدل که تحت نام «ریث کربن فایبر ادیشن» به فروش می رسد یک کوپه لوکس سفارشی سازی شده است که تنها ۲۵ دستگاه از آن تولید خواهد شد.است که تنها ۲۵ دستگاه از آن تولید خواهد شد.

رولزرویس ریث (3)

بر خلاف نام ریث کربن فایبر، در ساخت بدنه این خودرو از فیبر کربن استفاده نشده است و با همان بدنه استاندارد ساخته شده از استیل و آلومینیوم مواجه هستیم. تنها برخی بخش ها در داخل خودرو از فیبر کربن ساخته شده اند. رنگ سیاه براق بدنه در تضاد با درپوش پیشرانه مات است و جلو پنجره درخشان به همراه رینگ های دو رنگ ظاهری جذاب به ریث کربن فایبر بخشیده اند.

رولزرویس ریث (6)

در داخل خودرو ترکیب چرم سیاه رنگ با فیبر کربن فضایی لوکس و دوست داشتنی را شکل داده که با چاشنی رنگ قرمز این مجموعه تکمیل می شود.

زیر درپوش پیشرانه رولزرویس ریث کربن فایبر ادیشن پیشرانه استاندارد ۱۲ سیلندر خورجینی ۶٫۶ لیتری قرار گرفته که توانایی تولید ۶۲۴ اسب بخار نیرو و ۵۹۰ پوندفوت گشتاور را دارد. این پیشرانه امکان دستیابی به شتاب اولیه ۴٫۴ ثانیه و بیشینه سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت را فراهم می کند.

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •