فروش اولین آکورا در حراجی میلیونی

اولین نسخه از آکورا NSX مدل ۲۰۱۷ در حراجی «اسکاتزدِیل» در بارِت-جکسون با قیمتی باورنکردنی به فروش رسید. برنده مزایده که مبلغی برابر ۱/۲ میلیون دلار برای این خودرو پرداخت کرده، شخصی به نام ریک هندریک (Rick Hendrick) است. وی مالکیت «هندریک موتورز» را دارد و اخیراً اولین کامارو ZL1 مدل ۲۰۱۲، اولین کوروت استینگری ۲۰۱۴ و آخرین مدل آمریکایی ب‌ام‌و M5 30 Jahre را خریداری کرده است. قیمت مدل‌های معمولی NSX از ۱۵۶ تا ۲۰۵ هزار دلار خواهد بود.

3 FINAL 516x279 - فروش اولین آکورا در حراجی میلیونی

2 final 516x344 - فروش اولین آکورا در حراجی میلیونی
«هندریک» این امتیاز را پیدا کرده است که عضو جدید کلکسیونش را به صورت سفارشی در اواخر سال جاری میلادی دریافت کند. تمام عواید این حراج به بنیاد تومور مغزی کودکان و پناهگاه کودکان «کمپ ساثرن گراند» تعلق خواهد گرفت. جان ایکِدا (John Ikeda)، معاون و مدیریت ارشد آکورا در مورد این حراج می‌گوید:

مشاهده این نوع شور و علاقه برای NSX جدید، فوق‌العاده بود. آقای «هندریک» از داشتن و رانندگی با اولین نمونه از نسل بعدی NSX بسیار راضی خواهد بود و در همین حال، در زندگی بسیاری از کودکان «تغییر» ایجاد خواهد کرد.

1 FINAL 516x344 - فروش اولین آکورا در حراجی میلیونی

با اینکه هنوز تحویل NSX جدید به مشتریان کلید نخورده، ولی این خودرو پس از رونمایی در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۵، توجهات زیادی را به خود جلب نموده است. در این خودرو، پیشرانه از یک موتور دو توربوشارژر V6 با همراهی دو موتور الکتریکی تأمین می‌شود که می‌توانند شتابی کمتر از ۳ ثانیه برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ایجاد کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.