آئودی A4 مدل ۲۰۱۷ آماده به رونمایی در نمایشگاه خودروی پکن

آئودی A4  جدید قرار است با طول و فاصله  دو محور بیشتر در  نمایشگاه خودروی پکن رونمایی شود .گویا آئودی A4  جدید قرار است به طور انحصاری برای مشتریان چینی طراحی شود و دارای ابعاد طول  ۴٫۸۱ متر با ۲٫۹۱ متر فاصله بین دو محور می باشد ککه ۴٫۰ سانتی متر نسبت به نسخه قبلی بیشتر است. آئودی A4 مدل ۲۰۱۷  به طور قابل توجهی سبک تر از نسل قبل خود است و  سبب افزایش راندمان این خودرو می شود که این کاهش وزن در حدود ۲۴۲٫۵ پوند (۱۱۰ کیلوگرم) کمتر از مدل قبلی است.

audi-a4-l (1)

علاوه بر تغییر سایز در آئودی A4 طراحی این ماشین نیز دست خوش تغییر شده است که  مشتریان چینی یک سدان اسپرت با فیس جلوی تهاجمی تر و همچنین  چراغهای جلو ماتریس شکل هایلایت  شده خواهند داشت .اما آنچه واقعا مهم است ایجاد تغییرات داخلی جدید در آئودی A4 جدید است کهاز جمله آنها  سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک جدید است که می توان برای هر مسافر دمای جداگانه تنظیم نمود و  همچنین در  این مدل از یک صفحه نمایش ویژه که تمامی اطلاعات مربوطه را بر روی شیشه جلو اتومبیل به طور مستقیم در میدان دید راننده نشان می دهد. که ما را به یاد کابین داخل آئودی می اندازد.صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی آنبا وضوح بالا به شما یک حس خودروی لوکس را می دهد.

audi-a4-l

مسافران می توانند به گشت و گذار و ایمیل کردن از طریق یک اتصال Wi-Fi و یا  LTE بپردازند .در این خودرو قرار است از یک سیستم صوتی لوکس با تعداد ۱۹ بلندگو  ۷۵۵ وات بنگ و Olufsen استفاده شده است.واقعا عاشقان موسیقی چع می خواهند.

Audi-A4-1

موتور TFSI برای خودروی  با دو کلاچ برقی  به چرخ های جلو و یا  هر چهار چرخ منتقل کند.آئودی می گوید خرید و فروش آئودی A4   مدل ۲۰۱۷ در تابستان امسال با قیمت گذاری آن شروع می شود.

کلیه حقوق برای وب‌سایت اروند پلاک محفوظ است.استفاده از مطالب وب‌سایت اروند پلاک  فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

ترجمه : ابوالفضل نوری مهندس مکانیک جامدات و  نویسنده سایت اروند پلاک

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.