نویسنده:
// یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۹۵ ساعت ۰۵:۲۹
فیس لیفت جدید شورلت کلرادو

به‌تازگی شورلت وانت کلرادوی خود را مورد فیس لیفت قرار داده و آن را در نمایشگاه کشاورزی برزیل رونمایی کرده است. کلرادو در برزیل با نام S10 عرضه می‌شود. البته در این فیس لیفت بیشتر ظاهر خودرو تغییر کرده و تغییرات فنی چندانی در آن اعمال نشده است. هرچند که سیستم تعلیق موردبازنگری قرارگرفته و فرمان برقی نیز جایگزین نمونهٔ هیدرولیکی شده است.

chevrolet-colorado-facelift-9-516x304

chevrolet-colorado-facelift-6-516x283

کلرادو در داخل مجهز به نمایشگر لمسی ۸ اینچی شده که از تعداد زیادی از دکمه‌ها کاسته است. این سیستم مجهز به آخرین ورژن نرم‌افزار سرگرمی-ارتباطی شورلت یعنی MyLink شده و با CarPlay اپل و Android Auto گوگل نیز سازگاری دارد. برای نصب این صفحه‌نمایش، کنسول وسط از نو طراحی‌شده است. به‌کارگیری صندلی‌های جدید هم از دیگر تغییرات کابین کلرادوی جدید بشمار می‌رود. تجهیزات استاندارد این وانتِ متوسط بسیار مناسب بوده و شامل چراغ‌های جلو و برف‌پاک‌کن‌های اتوماتیک، آینه دید عقب الکتروکرومیک، دوربین دید عقب، تهویه مطبوع خودکار، سنسورهای پارک جلو و عقب، سامانهٔ هشدار خروج از خط و سیستم هشدار برخورد از جلو می‌شود.

chevrolet-colorado-facelift-interior-516x324
کلرادو در برزیل با دو نوع موتور عرضه می‌گردد. یک نمونهٔ ۲٫۸ لیتری توربودیزل و یک نسخهٔ ۲٫۵ لیتری SIDI. سیستم انتقال قدرت آن در دو نوع دوچرخ یا چهارچرخ متحرک قابل انتخاب بوده و سه مدلِ تک کابین، یک و نیم کابین و دو کابین نیز در لیست سفارشات قرار دارد.

نسخهٔ قبل از فیس لیفت این خودرو در حال حاضر در مالزی بفروش می‌رسد و با پیشرانهٔ ۲٫۵ لیتری توربودیزل Duramax با ۱۶۱ اسب بخار قدرت و ۳۸۰ نیوتن متر گشتاور و یا یک واحد ۲٫۸ لیتری Duramax با ۱۹۳ اسب بخار قدرت و دو سطح گشتاور ۴۴۰ و ۵۰۰ نیوتن متر قابل خریداری است. نیروی موتور به‌صورت استاندارد توسط گیربکس ۶ سرعتهٔ دستی منتقل می‌شود درحالی‌که برای نمونه‌های قوی‌تر، گیربکس ۶ سرعتهٔ اتوماتیک هم قابل سفارش است.

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •