رونمایی از فولکس واگن فیدئون مدل ۲۰۱۷ در نمابیشگاه خودروی چین

 فولکس واگن فیدئون در نمایشگاه خودروی پکن در تاریخ ۳۰ آوریل سال ۲۰۱۶ رونمای شد .طراحی  متمایز و شیک به رنگ قهوه ای روشن در  فولکس واگن فیدئون به عنوان یک سدان فول سایز سبب آن خواهد شد تا این شرکت بین دو خودروی فولکس واگن پاسات و مگاتون خودرویی دیگر داشته باشد که دارای صفات مشترک از هردو خودروست.

 فولکس واگن فیدئون رونمایی شدهبر روی  همان پلت فرم MLB 2 در چین ساخته خواهد شد که می تواند رقیب اصلی برای  آئودی A6L باشد.  فولکس واگن فیدئون در مدل ۲۰۱۷ دارای دو موتور خواهد بود: ۱) بنزینی ۳٫۰ TSI V6 با خروجی ۳۰۰ اسب بخار و ۴۸۰ نیوتن بر متر ، گیربکس ۸ سرعته DCT، و از نوع  چهار چرخ محرک  است.

موتور دوم از نوع ۲٫۰  لیتری و با ۶ سیلندر از نوع   بنزینی TSI با خروجی ۲۵۰ اسب بخار و ۳۵۰  نیتن بر متر ، گیربکس ۸ سرعته DCT  و محور جلو  خواهد بود .volkswagen-phideon-bj-6a-660x473

 فولکس واگن فیدئون ۲۰۱۷ قرار است در ماه سپتامبر با قیمتی در حدود ۳۲۰۰۰۰ یوان  برای مدل ۲٫۰ و قیمت حدود ۳۶۰٫۰۰۰ یوان برای مدل ۳٫۰ لیتر ی به فروش برسد.رینگ های ۲۰ اینچی آلیاژی که منحصر به فرد برای  فولکس واگن فیدئون هستند بخوبی به این خودرو جلو داده است.وجود اسپویلر های ظریف در درب بوت و چراغ جدید  با طراحی بزرگ و  سپر دو تکه با دو جلوپنجره با خطوط موازی از جنس کروم بسیار به این خودرو نما داده است و البته از طاحی مدرن بهره می برد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.