خودرو ۵۱۰ اسب‌بخاری پلیس ایتالیا!

آلفارومئو نسخه ای مخصوص از سوپرسدان جدید خود، جولیا کوادریفولیو را با یونیفورم پلیس ایتالیا رونمایی کرد.این نسخه مخصوص که قرار است به ناوگان پلیس ایتالیا در شهر های رُم و میلان اضافه شود، بدنه ای با ترکیب رنگ سنتی سُرمه ای و  سفید داشته که با جزئیات گرافیکی سُرخ رنگ تزئین شده است. همچنین در مقایسه با جولیا کوادریفولیو های استاندارد، در کنار چراغ های هشدار روی سقف، دارای یک جُفت باریکه LED آبی‌رنگ در طرفین ورودی هوای سپر جلو است.

Alfa Romeo Giulia QV0Police 4555 - خودرو ۵۱۰ اسب‌بخاری پلیس ایتالیا! Alfa Romeo Giulia QV0Police 1 - خودرو ۵۱۰ اسب‌بخاری پلیس ایتالیا! Alfa Romeo Giulia QV0Police 2 - خودرو ۵۱۰ اسب‌بخاری پلیس ایتالیا!

تغییرات بزرگتر در کابین صورت گرفته، جایی که شاهد اضافه شدن یک بی‌سیم، یک تبلت اضافی برای سرنشین کناری، ست دکمه های مخصوص برای کنترل آژیر و چراغ های هشدار و محفظه مخصوص باتون بر روی رودری هستیم.

Alfa Romeo Giulia QV0Police 19 - خودرو ۵۱۰ اسب‌بخاری پلیس ایتالیا! Alfa Romeo Giulia QV0Police 20 - خودرو ۵۱۰ اسب‌بخاری پلیس ایتالیا!
جولیا کودریفولیو های پلیس ایتالیا، همچون مدل استاندارد این خودرو، از موتور V6 توئین‌توربو ۲.۹ لیتری نیرو می گیرند که با ۵۱۰ اسب‌بخار قدرت و ۶۰۰ نیوتن‌متر گشتاور بیشینه، به گیربکس ۶ سرعته دستی متصل است. این پیکربندی پیشرانه، شتاب صفر تا صد ۳.۹ ثانیه و حداکثر سرعتی برابر با ۳۰۵ کیلومتر در ساعت به این رقیب ایتالیایی BMW M3 و Mercedes-AMG C63 می دهد.

لازم به ذکر است به خاطر سطح بالای توان عملکردی این خودرو، رانندگی آنها بر عهده نیرو های پلیس کارآزموده ای خواهد بود که شخصا توسط پرسنل آلفارومئو آموزش های مخصوص را دیده اند. گفته می شود این خودرو برای رژه مراسم مخصوص و عملیات ویژه همچون انتقال خون و ارگان های حیاتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.