معرفی برلیانس H3 مدل ۲۰۱۷ ( Brilliance H3 )

برلیانس H3 جدید در تاریخ ۲ ژوئن سال ۲۰۱۶ در شهر مانینگ چین تولید و رونمایی شد.گویا در مدت نچندان پیش با نام   F20 شناخته می شد که به عنوان یک  سدان اسپرت در دست تولید قرار گرفته است.قرار است برلیانس این خودرو را جایگزین  H330 کند.

brilliance-h3-china-1-660x547

برلیانس H3 در مدل ۲۰۱۷ خود یک طراحی جدید داشته باشد.جلو  پنجره مشبک و مشکی رنگ، چراغ ها، و سپر همه  بخوبی طراحی شده اند. برلیانس H3 با دو موتور تولید می شود: یک موتور ۱٫۵ لیتری با توان ۱۱۰ اسب بخار  ودیگری موتور ۱٫۵ لیتری با توان ۱۴۷ اسب بخار که هر دو دارای گیربکس های ۵ دنده دستی یا ۴ دنده اتوماتیک هستند.

brilliance-h3-china-2-660x388

ابعاد برلیانس H3جدید به ترتیب  ارتفاع، عرض ،طول، ۴۶۴۰/۱۷۹۰/۱۴۴۵ و فاصله بین دو محور ۲۶۶۰ میلی متر  است. قیمت برلیانس H3 در محدوده ۷۰٫۰۰۰ تا  ۹۰٫۰۰۰ یوان به نوع مدل فول یا پایه خواهد بود.

brilliance-h3-china-4-660x474

تودوزی خودرو به رنگ قرمز است که جالب است ولی  اهرم تعویض دنده  بیش از حد بزرگ است  ، یک صفحه نمایش ۷ اینچ در مرکز داشبورد وجود دارد. در بیرون این خودرو نمای عقب به شدت به کمری شبیه است.چرخ ۱۶ اینچ در نگاه اول کمی کوچک است و باید بزرگتر می بود و به خصوص پهنتر باشد. با این حال، یک ماشین زیباست.

brilliance-h3-china-2a-660x473

کلیه حقوق برای وب‌سایت اروند پلاک محفوظ است.استفاده از مطالب وب‌سایت اروند پلاک  فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

ترجمه : ابوالفضل نوری مهندس مکانیک جامدات و  نویسنده سایت اروند پلاک

 

2 نظرات
  1. نویسنده می گوید

    خواهش وارد کنید ما بخریم

  2. Mahdi می گوید

    تا سال دیگه برلیانس h3میاد ایران بخریم؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.