خبر خوش ایران‌خودرویی برای معلمان و فرهنگیان کشور

بر اساس این گزارش قرارداد همکاری شرکت ایساکو و وزارت آموزش پرورش صبح دیروز به امضا رسید تا براساس آن کارت های اعتباری ویژه در اختیار فرهنگیان کشور قرار بگیرد و آنها بتوانند با شرایط ویژه از تسهیلات اعتباری خرید قطعات اصلی و همچنین سرویس‌های تعمیرگاهی در سراسر کشور بهره مند شوند.

با امضای نخستین قرارداد بازاریابی گروهی شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو –ایساکو- و وزارت آموزش و پرورش، معلمان و فرهنگیان کشور می توانند از کارت های اعتباری برای دریافت خدمات این شرکت استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت ایساکو پس از امضای این قرارداد با بیان اینکه این طرح در سه فاز برای ارائه خدمات پس از فروش به فرهنگیان کشور با همکاری وزارت آموزش و پرورش از عید سعید فطر آغاز می شود، اظهار کرد: در فاز اول این قرارداد ۱۵۰۰ تا دو هزار نفر از پرسنل آموزش و پرورش استان تهران از طرف ۷۰ فروشگاه و ۴۰ نمایندگی تحت پوشش قرار می گیرند.

سیدرضا حسینی افزود: کارت های اعتباری این طرح متناسب با میزان حقوق فرهنگیان در سه نوع پانصدهزار، یک میلیون و یک میلیون و پانصد هزار تومانی صادر خواهد شد که از این طریق پرسنل می توانند از خدمات پس از فروش ایران خودرو استفاده کنند.

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش نیز در جلسه انعقاد قرارداد با شرکت ایساکو گفت: این قرارداد به عنوان شروع همکاری با ایران خودرو محسوب می شود و به تدریج گسترش پیدا خواهد کرد.

سید محمد بطحائی در خصوص نحوه پیشرفت این قرارداد در فازهای آتی عنوان کرد: در فاز اول و دوم امکان تحت پوشش قراردادن بازنشستگان را نداریم اما در فاز نهایی این گروه از فرهنگیان نیز از خدمات این طرح بهره مند خواهند شد.

وی در پایان عنوان کرد: کارت های اعتباری دریافت خدمات ایساکو با تایید کسر از حقوق کارکنان در اختیار آنها قرار خواهد گرفت که اعتبار آن به صورت چهار ماه و بدون بهره تامین می شود و همچنین امکان شارژ مجدد برای آنها فراهم است و کارکنان آموزش و پرورش می توانند با استفاده از این کارت ها از خدمات ایساکو با همان قیمت نمایندگی ها برای دریافت خدمات برای محصولات ایران خودرو استفاده نمایند.

براساس این گزارش شرکت ایساکو در راستای ارائه خدمات نوین خود، بسته های خدماتی در قالب کارت را در اختیار پرسنل سازمان ها و نهادها مختلف قرار می دهد و به همین منظور اولین قرارداد سازمانی شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو با وزارت آموزش و پرورش امضاء شد.

بنابراین گزارش، بسته خدماتی ایساکو خدمتی نوین می باشد که برای دارندگان محصولات ایران خودرو شاغل در سازمان ها و ارگان ها طراحی شده است تا این کارکنان بتوانند با شرایط ویژه از تسهیلات اعتباری خرید قطعات اصلی و همچنین سرویس‌های تعمیرگاهی در سراسر کشور بهره مند شوند.

لازم به ذکر است دارندگان بسته های خدماتی ایساکو می توانند در صورت نیاز به خرید قطعات اصلی خودرو، با میزان اعتبار از قبل تعیین شده به شبکه مجاز فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های ایساکو مراجعه و نسبت به خرید قطعات ، بدون پرداخت وجه و بدون احتساب هرگونه کارمزد و بهره اقدام و در مدت زمان مشخصی وجه را به صورت اقساطی پرداخت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.