نویسنده:
// یکشنبه , ۰۶ تیر ۹۵ ساعت ۰۸:۱۰
اولین دیدار با پورشه پانامرا مدل ۲۰۱۷ + تصاویر رسمی و ویدیو

درز اولین تصاویر رسمی جدید از  پورشه پانامرا ۲۰۱۷ همه ما را به هیجان آورد.نسل دوم پورشه پانامرا  از ویژگی های دقیق طراحی نسبت به مدل قبلی خود است. فیس جلویی و قسمت های پهلویی دستخوش تغییر است  ستون D دارای  شیب سریع  است شبیه به آنچه در پورشه ۹۱۱ می بینید.گر چه طراحی بیرونی از نظر ایرودینامیک و  هود ، سقف کوتاه تر و همچنین  جلو پنجره ای ساده تر است و در عقب نیز دارای طرحی گرد و یکنواخت است و دارای یک  دیفیوزر عقب ظریف تر است که همگی بخوبی این خودرو را از قبل جذاب تر کرده است. چراغ ها به نظر می رسد جدید شده است و از مدل چهار نقطه LED طراحی شده است.که نمونه آن را فقط در  ۹۱۱ و ماکان دیده بودیم. چراغ های مه شکن با الهام از خودرو های ورزشی طراحی شده است .چراغ های عقب ادامه یافته و به هم وصل شده اند .

2017-Porsche-Panamera-Turbo-rear-1280x745

در داخل خودرو پورشه پانامرا جدید یک کنسول براق با سطوح حساس به لمس به جای دکمه های سنتی اتخاذ شده .  صفحه نمایش با وضوح بالا گسترده در داخل بالشتک های صندلی های جلو قرار دارد  البته در مدل  سدان ،فرمان شیک  سه پره  ،صفحه نمایش دیجیتال پشت فرمان جهت نمایش اطلاعات حیاطی خودرو نیز قرار گرفته است.پورشه پانامرا مدل ۲۰۱۷ قرار است با دکمه های فیزیکی وداع کند و دکمه های لمسی به جای مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

wp-1466911422810

پورشه پانامرا مدل ۲۰۱۷  در زیر کاپوت خود دارای دو موتور  شش و هشت سیلندراست که از سیستم انتقال سرعت برقیاستفاده می کند. ولی در ملد استاندارد آن از موتور ۴.۰ لیتری با  ۸ سیاندر و  توربوشارژر دوقلو با یک کمپرسور الکتریکی برای عملکرد بهتر استفاده می شود .گفته شده این خودرو دارای توان تولید  ۶۰۵ اسب بخار و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور است.این شاسی بلند لوکس انتظار می رود با خودرو هایی نظیر   لامبورگینی اوروس به رقابت به پردازد.

تیزر رسمی از پورشه پانامرا مدل ۲۰۱۷

کلیه حقوق برای وب‌سایت اروند پلاک محفوظ است.استفاده از مطالب وب‌سایت اروند پلاک  فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

ترجمه : ابوالفضل نوری مهندس مکانیک جامدات و  نویسنده سایت اروند پلاک

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •