نویسنده:
// یکشنبه , ۱۳ تیر ۹۵ ساعت ۰۳:۱۴
فیات ۱۲۴ اسپایدر مدل ۲۰۱۷ ( Fiat 124 Spiders )

 فیات ۱۲۴ اسپایدر   پس از نزدیک به سه دهه به ایالات متحده بازگشت و برای اولین بار است که این خودرو را بعد از ۳۰ سال به بنادر بالتیمور و سن دیگو رسید.این خودرو ها که به نمایندگی ها تحویل داده می شود. قرار است در همین ماه با به عنوان مدل ۲۰۱۷  و با قیمت ۲۴۹۹۵ دلار به فروش برسد.این خودرو رقیب سرسخت  مزدا MX-5 است .مدل ۲۰۱۷  فیات ۱۲۴ اسپایدر  دارای  روکش چرمی فرمان، صندلی های پارچه ای ، سیستم صوتی با شش بلندگو ،سیستم استارت خودروی دکمه ای، تریم  نقره ای، و رینگ های های آلیاژی ۱۶ اینچی است.

2017-fiat-124-spider (27)

مدل فول آپشن  فیات ۱۲۴ اسپایدر  با نام Lusso نیز برای خریداران در دسترس است که این مدل دارای قیمت ۲۷،۴۹۵  دلار است.این خودرو بر خلاف مدل پایه دارای میزان زیادی تفاوت در قسمت بدنه است، سیستم اگزوز دوگانه کروم بر خلاف تک لول مدل پایه، و رینگ های آلومینیومی بزرگتر ۱۷ اینچی،صندلی چرمی با سیستم گرمایش ، و همچنین سیستم سرگرمی با صفحه نمایش هفت اینچی مجهز شده است.

2017-fiat-124-spider (28)

مدل سوم این خودرو نیز مدل  فیات ۱۲۴ اسپایدر آبارت است که علاوه بر مواردبالا دارای یک سپر اسپرت جلو جدید و متفاوت ، سیستم تعلیق اسپرت و دیفرانسیل عقب لغزش محدود با قیمت  ۲۸،۱۹۵  دلار است.  در ضمن این مدل دارای  سیستم اگزوز چهار لوله  و رینگ های آلیاژی ۱۷ اینچی با ظاهر فلزی است.

2017 Fiat 124 Spider Prima Edizione Lusso

همه این مدلها دارای یک موتور ۱٫۴ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ که توان  تولید تا ۱۶۴ اسب بخار قدرت و ۱۸۴ پوند فوت گشتاور  هستند و این نیرو را با یک گیربکس دستی شش سرعته و یا شش سرعته اتو به پرخ ها منتقل می کند.

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •