نویسنده:
// سه شنبه , ۰۲ شهریور ۹۵ ساعت ۰۲:۰۰
معرفی خودروی بیوک کاسکادا ST مدل ۲۰۱۷ (Buick Cascada)

 بیوک کاسکادا ST یا بهتر بگوییم نسخه ورزشی  و اسپرت در لغت مخفف Sport Touring می باشد. بیوک کاسکادای جدید دارای تجملات غیر منتظره ای همانند صندلی چرمی ،شیشه های مقاوم در برابر UV  و همچنین افزایش عایق شدن کابین و در نتیجه کاهش صدا می باشد.

 2017-Buick-Cascada

 بیوک کاسکادا ST دارای موتور ۱۶۰۰ سی سی است که خروجی ۲۰۰ اسب بخار نهایت قدرت این موتور است. همچنین این خودرو دارای خروجی ۲۰۷ نیوتن بر متر گشتاور است.همچنین این نیرو و گشتاور توسط یک سیستم انتقال  ۶ سرعته اتوماتیک به چرخ های منتقل می شود.

2017-buick-cascada-sport-touring (3)

 بیوک کاسکادا مدل اسپرت ادیشن دارای ظرفیت حمل ب سرنشینی و از نوع محور جلو می باشد.در ضمن شکل ظاهریی این خودرو از نوع دو درب است.یوک کاسکادا ST دارای رنگ بندی جدید ، طراحی رینگ های ۲۰ اینچی جدید و دیگر محتوای سفارشی است که باعث افزایش سطح این خودرو نسبت به همرده های خود می شود.جایگاه این خودرو را در کنار رقبایش را ی توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

2017-buick-cascada- touring

بیوک کاسکادا ST مدل ۲۰۱۷ دارای قیمت  ۳۷،۸۸۵  دلار است.در ابتدای سال ۲۰۱۷ در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. امتیاز  پنج ستاره ایمنی در تست تصادف از NHTSA از افتخارات این خودرو است. StabiliTrak، سیستم کنترل پایداری، کنترل کشش ،دی لایت LED ،کیسه های جلو/زانویی/پرده ای،اشتراک  OnStar به مدت ۳ ماه کمک  پارک جلو و عقب ،دوربین دید عقب ،هشدار خروج از خط  ،هشدار  برخورد  جلو ،کمربند ایمنی ۳ نقطه  و هشدار فشار تایر ها تمامی موارد مهم ایمنی در این خودرو می باشد.

  • کلیه حقوق برای وب‌سایت اروند پلاک محفوظ است.استفاده از مطالب وب‌سایت اروند پلاک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.
  • ترجمه : ابوالفضل نوری مهندس مکانیک جامدات و نویسنده سایت اروند پلاک

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •