محصول جدید جیلی در چین/ تصاویر

شرکت خودروسازی جیلی که در کشور با نمایندگی جیلیران فعالیت داشت و نتوانست آنطور که انتظار می‌رفت در صحنه رقابت ظاهر شود، به تازگی جدیدترین مدل از جیلی امگرند GL را با تغییرات ظاهری اساسی، به همراه هاچ بک امگرند GS در بازار چین راه اندازی کرده است. به بهانه راه اندازی این محصول سدان در بازار چین، شرکت سازنده جزییات فنی و همچنین قیمت نهایی این محصول را اعلام کرده که بهای آن در مدل پایه به مقدار ۷۸ هزار و ۸۰۰ یوان و در مدل فول آپشن به مقدار ۱۱۳ هزار و ۸۰۰ یوان خواهد بود.

برای عرضه این محصول، شرکت سازنده دو پیشرانه مختلف بنزینی را در نظر گرفته که یکی از آنان به صورت تنفس طبیعی بوده و دیگری هم با استفاده از پرخوران (توربوشارژر) هوای مورد نیاز خود را تامین می‌کند.

به ترتیب پیشرانه تنفس طبیعی را موتوری ۱.۸ لیتری چهارسیلندر تشکیل می‌دهد که می‌تواند قدرتی ۱۳۳ اسب بخاری و گشتاوری ۱۷۰ نیوتن متری تولید کند، اما پیشرانه توربوشارژر با حجم کمتر ۱.۳ لیتری قادر خواهد بود نیرویی ۱۳۰ اسب بخاری و گشتاوری ۱۸۵ نیوتن متری در اختیار خروجی قرار دهد.

نیروی هر دو موتور بنزینی به چرخ‌های جلو منقل می‌شود، ولی قبل از آن باید از فیلتر جعبه دنده ۶ سرعته دستی، یا جعبه دنده‌ای ۶ سرعته اتوماتیک DCT عبور کنند.

در کنار پیشرانه، رینگ‌های اسپرت ۵ پره‌ای دوبل بر روی چرخ‌ها، چراغ‌های پیشانی تقریبا تاریک در جلو، غربیلک فرمان D کات در مقابل راننده، صفحه کیلومتری اسپرت در پشت فرمان، خروجی‌های اگزوز دوبل در زیر سپر، صفحه نمایشگری ۸ اینچی لمسی بر روی کنسول مرکزی، روکش‌های چرمی بر روی فرمان و در نهایت اسپویلری ثابت بر روی درب صندوق عقب قالب گیری شده است تا این سدان چینی اسپرت‌تر از همیشه به نظر برسد.

برای طراحی و توسعه این محصول هم از طول کلی ۴۷۲۵ میلی متری، عرض ۱۸۰۲میلی متری، ارتفاع ۱۴۷۸ میلی متری و در نهایت فاصله بین دو محور ۲۷۰۰ میلی متری استفاده شده است.

جیلی 2 - محصول جدید جیلی در چین/ تصاویرجیلی 3 - محصول جدید جیلی در چین/ تصاویرجیلی 4 - محصول جدید جیلی در چین/ تصاویرجیلی 5 - محصول جدید جیلی در چین/ تصاویرجیلی 6 - محصول جدید جیلی در چین/ تصاویرجیلی 7 - محصول جدید جیلی در چین/ تصاویرجیلی 1 - محصول جدید جیلی در چین/ تصاویر

1 نظر
  1. سیدمحدرضا موسوی می گوید

    سلام امکان واردات این خودرو و یا جیلی gc9 هست با پلاک ملی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.