بررسی دو خودروی جک IEV5 و جک IEV6 با همکاری شرکت فولکس واگن (IEV5, IEV 6 co-production of Jack and Volkswagen)

شرکت خودرویی جک در اقدامی مشترک و همکاری با شرکت فولکس واگن اقدام به تولید خودرو های جدید مبتنی بر پلت فرم اتومبیل های  الکتریکی می کند. این شرکت خودرو ساز چینی از طریق این سرمایه گذاری مشترک سعی در تولید  وسیله ی نقلیه الکتریکی جدید و البته مقرون به صرفه در کشور می کند.شرکت فولکس واگن  در تایید کردن این خبر اعلام کرد که تا سال ۲۰۲۰ این دو شرکت خودرو هایی با نام های  جک IEV5 و جک IEV6S،جک IEV5 و IEV6S VW را بر روی پلت فرم EV وارد بازار خواهند کرد.

jac-iev5-and-iev6s-3

 خودروی الکتریکی IEV5 یک سدان جمع و جور چهار درب با یک باتری ۲۳ کیلووات ساعتی و قدرت خروجی ۶۷ اسب بخار (۵۰ کیلو وات) خواهد بود که می تواند مسافتی در حدود ۱۲۴ مایل (۲۰۰ کیلومتر) را با یک بار شارژ طی کند.

jac-iev5-and-iev6s-1

خودروی الکتریکی IEV6S  نیز مدل هاچ بک پنج درب است که قادر به طی کردن مسافت ۱۵۶ مایلی (۲۵۱ کیلومتر) را دارد که این مقدار مسافت به لطف بهرمندی این خودرو از باتری ۳۳ کیلووات ساعتی است.موتور برقی این خودرو دارای خروجی ۱۱۴ اسب بخار (۸۵ کیلو وات) قدرت است.

jac-iev5-and-iev6s

  • کلیه حقوق برای وب‌سایت اروند پلاک محفوظ است.استفاده از مطالب وب‌سایت اروند پلاک  فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.
  • ترجمه : ابوالفضل نوری مهندس مکانیک جامدات و  نویسنده سایت اروند پلاک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.