فراری J50 مدل ۲۰۱۷ (Ferrari J50)

فراری از خودروی جدید خود با نام فراری J50 رونمایی بعمل آورد .رونمایی که به مناسبت ۵۰ ساله شدن این شرکت به عمل آمد.فراری J50 در شهر توکیو  با حضوران مسئولان این شرکت خبر خوشی برای ژاپنی ها بود.

ferrari-j50-2017-1024-01

فراری J50 خودرویی در رده رودستر خواهد بود که دارای سقف تارگا است.شاید اگر از تاریخچه خودرو های این شرکت اطلاعات کافی در دست داشته باشیم بتوانیم بگویم طراحی این خودرو مربوط به مربوط است به شکل شمایل خودرو های سالهای ۱۹۸۰ این شرکت،این یعنی همان ذات طراحی یک شرکت که هیچ گاه پایانی ندارد.فراری J50 قرمز رنگ که در داخل کابینش از رنگ ترکیبی قرمز و مشکی بهره می برد و جنس روکش صندلی ها از چرم آلکانتراست.

ferrari-j50-2017-1024-05

طراحی بخش بیرونی فراری J50 طراحی جدید است و با وجود در بر داشتن فلش بکی به گذشه  اما خاص و مدرن است.رودستری حجومی و سریع که دارای نوک جلوی تیز  و کوتاه است .چراغ ها جلو باریک  و بسیار ریز نقش هستند ،انگار که طراحی این شکل چراغ ها برای سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ مد شده و همه شرکت ها به این طراحی روی آورده اند بخصوص در خودرو های برقی.

ferrari-j50-2017-1024-03

در فیس جلو همانند تصاویر خروجی های هوا که دو عدد هستند بر روی کاپوت خود نمایی می کنند.هواکش هایی که دارای جنس فیبر کربن می باشند.به نمایی کناری فراری J50 جدید که برویم می توانیم شاهد رینگ های با طراحی ۵ پر دو خطی زیبا باشیم که در کنار راحی منحصر به فرد رکاب ها و گلگیر های عقب با ورودی هوا احساسات ما را نسبت به یک خودرو فراری به اوج خود برساند.

ferrari-j50-2017-1024-02

یکی از دیگر جذابیت های طراحی این خودرو یک دست بودن پنجره ها و سقف این خودرو هستند.در نمای پشتی فراری J50 مشاهده می کنید که چراغ های عقب به صورت زوج قرار داردند.سپر زیبای خودرو با داشتن یک دیفیوزر و اسپویلر سیاه رنگ همگی با هم به چهره پشتی این خودرو یک خاصیت قدرت و عضله ای بودن داده است.باید به این طراحی احترام گذاشت.

ferrari-j50-2017-1024-04

موتور فراری J50 مدل ۲۰۱۷ از نوع ۳۹۰۰ سی سی با ۸ سیلندر و از نوع توربو شارژر جفت است که به شما ۶۸۰ اسب بخار خروجی میدهد.این خودرو به شدت دارای خاصیت ایرودینامیکی است که به دلیل طراحی های خاص در جهت های مختلف خودرو است که به آنها اشاره کردیم.از این خودرو فقط به تعداد انگشت شمار تولید می شود.پس فقط می توانیم تصاویر آن را مشاهده کنیم و لذت ببریم.

گالری تصاویر فراری J50 مدل ۲۰۱۷

کلیه حقوق برای وب‌سایت اروند پلاک محفوظ است.استفاده از مطالب وب‌سایت اروند پلاک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

ترجمه : ابوالفضل نوری مهندس مکانیک جامدات و نویسنده سایت اروند پلاک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.