نویسنده:
// جمعه , ۱۵ بهمن ۹۵ ساعت ۰۱:۳۵
معرفی سوبارو لگاسی مدل ۲۰۱۸ (Subaru Legacy)

سوبارو لگاسی خودرویی با بروز رسانی های ظاهری در داخل و بیرون که علاوه بر طراحی جدید به تعداد زیادی آپشن ایمنی و فناوری مجهز شده است.خودرویی سدان با آخرین طراحی های مد روز که شما یم توانید آن را از نزدیک در نمایشگاه فوریه در شهر شیکاگو مشاهده کنید.

2018-subaru-legacy-refresh (1)

فیس جلوی جدید با خطوطی نرم در سر تا سر بدنه نمای جدید این خودرو را بروز کرده.جلو پنجره جدید است و در کنار آن چراغ های جدید جلو و مه شکن از جنس ال ای دی قرار دارد،این بروز رسانی ها اما در بخش پشتی کمی کمتر است و مهم ترین آن ها شامل درب صندوق جدید،چراغ های باز طراحی شده و اگزوز جدید است.

کابین خودروی سوبارو لگاسی بر خلاف مدل های قبلی سعی شده تا از مواد بسیار با کیفیت تر استفاده شود ،علاوه بر آن موادی به عنوان عایق صدا در بدنه بکار رفته است که مسلما به شما یک کابین آرام را هدیه می کند.خودرو به یک صفحه نمایش جئیئ ۶٫۵ اینچی مجهز شده است.

2018-subaru-legacy-refresh (5)

در زیر کاپوت سوبارو لگاسی مدل ۲۰۱۸ از یک موتور ۲۵۰۰ سی سی با خروجی قدرت ۱۷۵ اسب بخار و گشتاور ۲۳۶ نیوتن بر متر استفاده شده که مشتریانی که به قدرت بیشتر نیاز دارند می تواند موتور قوی تر ۳۶۰۰ سی سی را سفارش دهند که دارای خروجی ۲۵۶ اسب بخار و ۳۳۵ نیوتن بر متر است و در هر دو مدل توسط یک گیربکس CVT نیرو را به چهار چرخ منتقل می کنند.

2018-subaru-legacy-refresh

سیستم کنترل میرایی این خودرو از یک کمک فنر با تنظیم نیروی برقی استفاده می کند که در کنار امکاناتی نظیر کنترل فشار باد تایر و فرمان برقی یک خودرو در سطح مدرن و امروزی خواهد بود.

مقاله های مرتبط

  • مشاهده سایر دسته ها

  •